Moi drodzy rówieśnicy-maturzyści... jak czujecie się po złożeniu deklaracji? (przypominam, że dziś był ostateczny termin deklarowania przdmiotów maturalnych, kto nie zdązył to zonk:P )
nie było może to jakieś niesamowite wydarzenie, ale przynajmniej ja teraz jeszcze bardziej czuję, że zaczyna się poważna praca, której efekty w pewien sposób zadecydują o mojej przyszłośći.....
Agunia napisał(a):...której efekty w pewien sposób zadecydują o mojej przyszłośći.....
To właśnie suX. Zdajesz jakieś gówno tylko po to, żeby mieć papier na studia, a potem na dostajesz kolejne papiery aby mieć prace, żeby utrzymywać siebie, rodzinę etc. Z tym schematem można zerwać, ale niewiele osób jest w stanie podjąć taką decyzję