studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 26 wrz 2005, 22:45

Paaaaaaa....pastor....powodzenia( nie dziękuj,zeby nie zapeszyć :lol: ).Trzymam kciuki. [smilie=nugget.gif] mmmmmocno trzymam.Pozdrawiam......
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Suzy » poniedziałek, 26 wrz 2005, 22:47

pastor napisał(a):Co u nas studenci? Studenci jada na studia...
W srode ostatni egzamin, trzymajcie kciuki za mnie i filozofie :twisted: :twisted: :twisted:

Do kiedys tam people :P


... a więc "do kiedyś" ... :* ...

Ps. i powodzenia...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 27 wrz 2005, 00:33

pastor napisał(a):
Do kiedys tam people :P

the same...
jezu będę bez neta :shock: jak wytrzymam tydzień to będzie znaczyło, że jednak nie jestem uzależniony :?

Bye :twisted:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » wtorek, 27 wrz 2005, 07:21

ja juz od wczoraj wieczora jestem na slasku, juz widze jak te studia sie zblizaja, a co do neta to tu mam ok 12 razy szybsze lacze niz w kolobrzegu wiec jest git :P
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Nemo » wtorek, 27 wrz 2005, 09:46

Zaczal sie okres wyjazdoow.Ehh....jeszcze tylko 5 dni i na mnie przyjdzie kolej. :( :( Juz widze jak wszyscy w mojej grupie beda odliczac dni do jakiegos najblizszego wolnego. :lol:

Pastor dasz sobie rade!! Kto jak kto , ale Ty masz znajomosci U GORY takze bedzie dobrze! :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez FiDo » wtorek, 27 wrz 2005, 13:03

jutro zawijam cumy i wchodze na Łódź... kolejny 10-miesieczny rejs pod zaglami edukacji... sam nie wiem czy mi sie chce czy nie :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 27 wrz 2005, 14:12

pastor napisał(a):Co u nas studenci? Studenci jada na studia...
W srode ostatni egzamin, trzymajcie kciuki za mnie i filozofie :twisted: :twisted: :twisted:

Do kiedys tam people :P

Trzymam kciuki [smilie=smartass.gif] Powodzenia :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kalynka » czwartek, 29 wrz 2005, 14:28

Zaczynam sie dzis pakować. I nie potrafie sie zdefiniowac czy tam chce, czy nie chce. :)
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Suzy » czwartek, 29 wrz 2005, 14:54

... zdaje się, po wstępnym rozeznaniu, że zostało mi tylko 7 zjazdów... trzy egzaminy i obrona... 8)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Olga » czwartek, 29 wrz 2005, 14:57

Upatrzyłam sobie kilka mieszkań studenckich w Toruniu. Szczególnie jedno mi odpowiada. Dzwoniłam, gadałam. Za kilka dni pojadę je obejrzeć i jestem dobrej myśli :spoko: Tylko muszę się spodobać właścicielowi :lol: ... stwierdził, że szuka normalnych ludzi :P
Tylko mam dylemat .... jest wybór. Albo mieszkanie studenckie (dla 4 osób) albo domek jednorodzinny (dla 5-6 osób). Cenowo się nie różnią. Co lepsze??
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olcia » czwartek, 29 wrz 2005, 15:44

Olga napisał(a):Upatrzyłam sobie kilka mieszkań studenckich w Toruniu. Szczególnie jedno mi odpowiada. Dzwoniłam, gadałam. Za kilka dni pojadę je obejrzeć i jestem dobrej myśli :spoko: Tylko muszę się spodobać właścicielowi :lol: ... stwierdził, że szuka normalnych ludzi :P
Tylko mam dylemat .... jest wybór. Albo mieszkanie studenckie (dla 4 osób) albo domek jednorodzinny (dla 5-6 osób). Cenowo się nie różnią. Co lepsze??


ja bym wybrała domek.. :P i chyba nie masz szans, jak szuka 'normalnych' ludzi :twisted:
nie no.. żartuje... hmm.. napewno Ci sie uda :)

pastor.. jak poszło? :> zdałes? :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez MeYa » czwartek, 29 wrz 2005, 15:45

Olga napisał(a):Upatrzyłam sobie kilka mieszkań studenckich w Toruniu. Szczególnie jedno mi odpowiada. Dzwoniłam, gadałam. Za kilka dni pojadę je obejrzeć i jestem dobrej myśli :spoko: Tylko muszę się spodobać właścicielowi :lol: ... stwierdził, że szuka normalnych ludzi :P
Tylko mam dylemat .... jest wybór. Albo mieszkanie studenckie (dla 4 osób) albo domek jednorodzinny (dla 5-6 osób). Cenowo się nie różnią. Co lepsze??


jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek ;)
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza ;)
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » czwartek, 29 wrz 2005, 19:34

olkakg napisał(a): chyba nie masz szans, jak szuka 'normalnych' ludzi :twisted:

:lol: :lol: :lol: O Ty przebrzydła [smilie=chair.gif] :D

No dobra .... olkakg i MeYa stawiają na domek :)
A czy jest tu ktoś kto uważa inaczej? Lub wie z doświadczenia, że to zły pomysł? Ja też chętnie bym wzięła pokój w domku, tylko staram się rozważyć wszystkie 'za' i 'przeciw' [smilie=hmmm.gif]
04.10 - 08.10 --> wielkie ogladanie, a potem decyzja. Mam nadzieje, że będzie łatwa ... no i że właściciele uznają mnie za odpowiednią kandydatkę :D
MeYa napisał(a):ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia :)

Nie dziekuję :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości