kamila napisał(a):Nic ciekawego nie było, jak zwykle, dużo jedzenia za "grosze" (choć z tym mogłabym się posprzeczać), zawody, itp... żałuje tylko, że ciast nie gwizdnęłam, miałabym teraz przysmak do kawy
A proponowałam nawet całą blachę ciasta...
To nie wzięłaś...
I same musiałyśmy się go pozbyć...
W sumie było fajnie i krótko
I śmiesznie kiedy się na te młodsze "przejęte" festynem dzieci patrzyło...




kiełbaski były pyszne.

![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)