1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » sobota, 24 wrz 2005, 18:04

kamila napisał(a):Nic ciekawego nie było, jak zwykle, dużo jedzenia za "grosze" (choć z tym mogłabym się posprzeczać), zawody, itp... żałuje tylko, że ciast nie gwizdnęłam :lol: , miałabym teraz przysmak do kawy ;)


A proponowałam nawet całą blachę ciasta... :D To nie wzięłaś...
I same musiałyśmy się go pozbyć... :eat:

W sumie było fajnie i krótko
I śmiesznie kiedy się na te młodsze "przejęte" festynem dzieci patrzyło... :lol:
Mariol
 

Postprzez Sandman » sobota, 24 wrz 2005, 18:13

[quote=olkakg]Wojtka?? jakiego Wojtka??[/quote]
[quote=Olga]jakiego Wojtka??[/quote]

No cóż, żart zrozumiały dla ludzi z mojej klasy i raczej tylko z mojej klasy ;).

Chodzenie z tacą pełną ciasta z napisem "Na porost biustu 2.00 zł" - Rox

Ogólnie rzecz biorąc było fajnie, tylko szkoda, że dostaliśmy miejsce na samym końcu tuż obok klasy, która robiła kiełbaski. Cały dym leciał na nas... szkoda, że cała klasa zjadła więcej niż kupili ludzie :D.

Uciekłem dosyć szybko z powodu niezapowiedzianych odwiedzin rodziców, ale raczej już nic ciekawego się nie działo.
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez MadziUlka » sobota, 24 wrz 2005, 18:53

olkakg napisał(a):
yy... niee no.. wszystko było kulturalnie i bez dodatków :P :twisted:
(w sumie to nie wiem czy wrzucili te trawe [tą taką zieloną co rośnie na łące..] do koktajli :P )
i czasami nam wychodziły strasznie słodkie a czasem gorzkie (tak to jest jak cała klasa sie rzuca do 1 mixera i wrzuca co ma pod ręką :D )


hehe no to jestem happy że nic nie kupowałam :P
inaczej nie wiem czy długo bym pożyła :)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 24 wrz 2005, 20:47

że tak powiem poszedłem na śniadanie na ten festyn :lol: ale jak zobaczyłem zdezelowane tosty, nieapetyczne kiełbasy i dwóch kolesi w op1 stwierdziłem że idę do aretki na pizzerkę :lol:
Ogólnie kicha, za najlepszy festyn uważam ten w roku 2003 :)
a tak w ogóle o co chodziło tym kolesiom w op1 ? Słyszałem, że mózg wysysają :lol: idiotyzm
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » niedziela, 25 wrz 2005, 13:41

Rymek_Hunter napisał(a):(bla bla) nieapetyczne kiełbasy (bla bla bla)

że co? :shock: kiełbaski były pyszne.

Mariol napisał(a):A proponowałam nawet całą blachę ciasta... To nie wzięłaś...

to ja chciałam wziąć całą blache, a Ty dziwnie się uśmiechnęłaś, więc zrezygnowałam, :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » niedziela, 25 wrz 2005, 19:12

kamila napisał(a):
Mariol napisał(a):A proponowałam nawet całą blachę ciasta... To nie wzięłaś...

to ja chciałam wziąć całą blache, a Ty dziwnie się uśmiechnęłaś, więc zrezygnowałam, :lol:


Zaskoczona tak niebywałym zamówieniem... ale po sekundzie już chciałam Tobie dać... :lol:
Kto wie może i byś dwie blachy ciasta dostała... :lol:


Mam dość absolwentów... A jutro znów przeprawa przez mękę z kopertami :evil: ;/
Mariol
 

Postprzez Olga » poniedziałek, 26 wrz 2005, 14:23

No .... lekcja u Pani N. zaliczona :D :D :D :D Miło było, zabawnie, wesoło .... ahh te wspomnienia :P :cry:
1D rzeczywiście nie boi się Pani N. :shock: .... fajna, przyjazna klasa :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sandman » poniedziałek, 26 wrz 2005, 16:14

Tego, że się boimy raczej nie widać :D.

A ja się dziwiłem jakie dziewczyny siedzą na tyłach klasy. :wink:
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez Olcia » poniedziałek, 26 wrz 2005, 19:45

Olga napisał(a):No .... lekcja u Pani N. zaliczona :D :D :D :D Miło było, zabawnie, wesoło .... ahh te wspomnienia :P :cry:
1D rzeczywiście nie boi się Pani N. :shock: .... fajna, przyjazna klasa :)


Sabina Cie pozdrawia :P (i yenn też ;) ) :twisted:

a teraz... ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tą wymianą??!?! będziecie mieć jakieś lekcje z tymi... Niemcami? czy jak? :shock:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez sabcia » poniedziałek, 26 wrz 2005, 21:09

olkakg napisał(a):
Olga napisał(a):No .... lekcja u Pani N. zaliczona :D :D :D :D Miło było, zabawnie, wesoło .... ahh te wspomnienia :P :cry:
1D rzeczywiście nie boi się Pani N. :shock: .... fajna, przyjazna klasa :)


Sabina Cie pozdrawia :P (i yenn też ;) ) :twisted:

a teraz... ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tą wymianą??!?! będziecie mieć jakieś lekcje z tymi... Niemcami? czy jak? :shock:


w czwartek 2 pierwsze lekcje bedziemy z nimi miec w szkole:/ poznasz moja niemke :P myslałam ze pogadam sobie z nią po angielsku ale nie wiem czy była tak zmeczona ze nie kontaktowała, czy poprostu nie za bardzo po angielsku :/ jutro sie zobaczy :twisted:
Olga w końcu to mat-fiz :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
sabcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 12 gru 2004, 16:13
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Olga » poniedziałek, 26 wrz 2005, 22:12

Sandman napisał(a):Tego, że się boimy raczej nie widać :D.

No rzeczywiście tego nie widać. Jeśli 'pod' śmiechem, żartami itp chcecie ukryć swój strach to idealnie Wam to wychodzi :spoko:
Sandman napisał(a):A ja się dziwiłem jakie dziewczyny siedzą na tyłach klasy. :wink:

Heh ... Stęsknione za czerwonymi murami absolwentki Kopernika i wierne fanki forum Tkk :lol:
Bardzo dziękujemy za akcję 'KRZESŁA' :D Uczynni i gościnni z Was ludzie :roll:

olkakg napisał(a):Sabina Cię pozdrawia :P (i yenn też ;) ) :twisted:

[smilie=thankyou.gif]
sabcia napisał(a):Olga w końcu to mat-fiz :twisted: :twisted:

No fakt .... dlaczego tak się dzieje, że to zawsze w mat-fizach są najfajniejsi ludzie, najlepsza atmosfera, największe zgranie i ta 'lekkość' nawiązywania kontaktów z nauczycielami od pierwszego dnia?? [smilie=hmmm.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Mariol » poniedziałek, 26 wrz 2005, 22:53

Olga napisał(a):
sabcia napisał(a):Olga w końcu to mat-fiz :twisted: :twisted:

No fakt .... dlaczego tak się dzieje, że to zawsze w mat-fizach są najfajniejsi ludzie, najlepsza atmosfera, największe zgranie i ta 'lekkość' nawiązywania kontaktów z nauczycielami od pierwszego dnia?? [smilie=hmmm.gif]


Ma się te zdolności... :twisted: :D
Mariol
 

Postprzez Mariol » poniedziałek, 26 wrz 2005, 22:59

jak można niepostrzeżenie zepsuć parę komputerów..?? :twisted: :wink:
<oczywiście nie wszystkie... >
Mariol
 

Postprzez Olcia » wtorek, 27 wrz 2005, 21:19

Mariol napisał(a):jak można niepostrzeżenie zepsuć parę komputerów..?? :twisted: :wink:
<oczywiście nie wszystkie... >


w gimnazjum wystarczyło odłączyć kabelek zasilający :lol: :twisted: /nauczycielka 3 lekcje dochodziła dlaczego nie działają :P /
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » wtorek, 27 wrz 2005, 21:37

olkakg napisał(a):
Mariol napisał(a):jak można niepostrzeżenie zepsuć parę komputerów..?? :twisted: :wink:
<oczywiście nie wszystkie... >


w gimnazjum wystarczyło odłączyć kabelek zasilający :lol: :twisted: /nauczycielka 3 lekcje dochodziła dlaczego nie działają :P /


Buuuu... :cry: :wink:
Ktoś już chyba wpadł na ten pomysł :lol: bo dziś informatyki nie mieliśmy...
Ktoś mnie wyprzedził... :lol:
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości