studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » czwartek, 22 wrz 2005, 15:04

Sylwia napisał(a):Gratuluję ;)

Chyba nie dostane akademika. Chyba nie mam gdzie mieszkać...


a byly decyzje juz , nie mozesz nie dostac , chociaz slyszalem ze akademik w sopocie ma byyc zamkniety z powodu remontu, wyluzuj sie :)? zaprosilbym Cie do siebie ale taki termin niestety nie istnieje, bede waletowal caly pazdziernik w akademiku znajomych.
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Sylwia » czwartek, 22 wrz 2005, 20:23

JESZCZE jestem wyluzowana ;)
Pilsner napisał(a):http://www.stancja.pl/

żeby to było takie łatwe
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kurczaczek » czwartek, 22 wrz 2005, 22:09

Obrazek[/img][/url]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kurczaczek » czwartek, 22 wrz 2005, 22:11

upst :)
Sylwia wejdz na tę stronę..
http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/

i rubrycznka "mam do wynajęcia"
Napewno coś znajdziesz bo ja tam swoje mieszkanko znalazłam jest tam pełno ludzi ktorzy wynajmują pokoje bądz szukają wspołlokatorki do mieszkania studenckiego..
Powodzenia :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Mafi » piątek, 23 wrz 2005, 12:54

noo na szczęście wszystko do przodu, wyjazd do szczecina się opłacił, zaliczyłam wszystko tak jak trzeba, także od października kontynuuję swoje studenckie zmagania :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Kalynka » piątek, 23 wrz 2005, 13:31

W piatek do Torunia. Co to bedzie, co to bedzie. :doh:

Olga a Ty kiedy uderzasz ? :szczesliwy:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Olga » piątek, 23 wrz 2005, 13:37

Kalynka napisał(a):W piatek do Torunia. Co to bedzie, co to bedzie. :doh:
Olga a Ty kiedy uderzasz ? :szczesliwy:

A żebym to ja wiedziała. Dwa dni temu dzwonili do mnie z informacją, że jestem już na liście na zaoczną Administrację i jeszcze tylko muszę dosłać oryginał świadectwa. Wysłałam i teraz czekam na dalsze informacje .... jeszcze nie wiem ani kiedy zaczynam ani kiedy jadę ... Myślę, że w poniedziałek lub wtorek będę już wiedzieć o wiele więcej.
A Ty kiedy masz rozpoczęcie?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kalynka » piątek, 23 wrz 2005, 13:39

Olga napisał(a):
Kalynka napisał(a):W piatek do Torunia. Co to bedzie, co to bedzie. :doh:
Olga a Ty kiedy uderzasz ? :szczesliwy:

A żebym to ja wiedziała. Dwa dni temu dzwonili do mnie z informacją, że jestem już na liście na zaoczną Administrację i jeszcze tylko muszę dosłać oryginał świadectwa. Wysłałam i teraz czekam na dalsze informacje .... jeszcze nie wiem ani kiedy zaczynam ani kiedy jadę ... Myślę, że w poniedziałek lub wtorek będę już wiedzieć o wiele więcej.
A Ty kiedy masz rozpoczęcie?

No jestem w tej samej sytuacji co Ty. Ale jak wysylaja ten papierek,to raczej jestesmy studentkami. Przypuszczalnie rok rozpocznie nam sie okoly polowy pazdziernika. Ale chce pojechac wczesniej zeby poznac miasto, poszukac pracy, poczuc sie tam wygodnie.
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Olga » piątek, 23 wrz 2005, 13:51

Kalynka napisał(a):
Olga napisał(a):
Kalynka napisał(a):W piatek do Torunia. Co to bedzie, co to bedzie. :doh:
Olga a Ty kiedy uderzasz ? :szczesliwy:

A żebym to ja wiedziała. Dwa dni temu dzwonili do mnie z informacją, że jestem już na liście na zaoczną Administrację i jeszcze tylko muszę dosłać oryginał świadectwa. Wysłałam i teraz czekam na dalsze informacje .... jeszcze nie wiem ani kiedy zaczynam ani kiedy jadę ... Myślę, że w poniedziałek lub wtorek będę już wiedzieć o wiele więcej.
A Ty kiedy masz rozpoczęcie?

No jestem w tej samej sytuacji co Ty. Ale jak wysylaja ten papierek,to raczej jestesmy studentkami. Przypuszczalnie rok rozpocznie nam sie okoly polowy pazdziernika. Ale chce pojechac wczesniej zeby poznac miasto, poszukac pracy, poczuc sie tam wygodnie.

Uroki studiów zaocznych ;/ .... :lol:
No własnie ja też myślałam o tym żeby teraz tak jeszcze na luzie tam pojechać, przypomnieć sobie miasto, zaklimatyzowac się i uspokoić nerwy :P Tylko muszę pokoik zaklepać ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » sobota, 24 wrz 2005, 00:14

:wkurzony: Na UMK przy telefonach siedzą chyba same sieroty :ranting:
Na pytanie kiedy zaoczna Administracja ma rozpoczęcie (chciałam po prostu szybciej wiedzieć, bo ta informacja by mi się przydała) otrzymałam odpowiedź "eeee hmmmmmm mmmm .... w sumie nie wiem .... ale i tak otrzyma pani informacje pocztą'' :shock: [smilie=axe.gif]
Zadzwoniłam do Domu Studenckiego z pytaniem jak wygląda sprawa wynajęcia pokoju przez studentkę zaoczną, tzn ceny i dozwolona ilość dni. Odpowiedź ... "hmmm ... no tak ... zaoczni mogą wynajmować .... ceny to różnie ..... dni nie wiem konkretnie ... to do kierowniczki proszę dzwonić" :shock: :shock: :shock: :shock: [smilie=chair.gif] Kierowniczka oczywiście zapadła sie pod ziemię .... trzymajcie mnie [smilie=hannibal.gif] [smilie=guns.gif]
Po co te kobiety przy telefonach siedzą skoro czegoś konkretnego można się dowiedzieć albo przez pocztę albo od kierowniczek??
Wykonałam chyba 10 telefonów, albo zajęte, albo nikt nie odbiera, albo 'punk informacyjny' bez informacji [smilie=hang.gif]

:lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol: :cry: :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości