studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez HO!HO! » poniedziałek, 19 wrz 2005, 18:57

Suzy napisał(a):HO!HO! - ... tak wiem o TW ale on ma nas doprowadzić do końca... zastanawiałam się nad zmianą ale on jest tak cholernie upierdliwy i tak czepia sie szczegółów , że zmusza tym do wyjątkowej pracy... pisałam u niego kilkanaście referatów i z każdego maglował mnie po kilka godzin a nawet odsyłał jeśli coś mu jeszcze brakowało - przy referacie!! - wiem zboczenie ale mi sie to podobało... ma nas 4 os. i wiem, że sie przyłoży byśmy na koniec nie zrobili mu wstydu a jak pójdę do kogoś kto ma 20 os. to będzie bezproblemowy a potem ocena będzie przeciętna gdy zabierze się do czytania recenzent... sama nie wiem co robić... jeszcze ciągle się zastanawiam...

domyślam się, że jesteś z UMK... dawno obrona ?


A ja słyszałem, że wszystkich seminarzystów ktoś przejmuje, chyba Rakoczy się nazywa, ale nie znam.
HO!HO!
 

Postprzez Suzy » poniedziałek, 19 wrz 2005, 19:08

HO!HO! - jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w temacie uczelnianym... tak ma nas przejąć Rakoczy ale Wierzbowski ma dalej prowadzić zajęcia... - z tymże "nieoficjalnie"... :wink:

Ps. jeszcze studiujesz czy już z Ciebie absolwent ?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez HO!HO! » poniedziałek, 19 wrz 2005, 19:32

Suzy napisał(a):HO!HO! - jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy w temacie uczelnianym... tak ma nas przejąć Rakoczy ale Wierzbowski ma dalej prowadzić zajęcia... - z tymże "nieoficjalnie"... :wink:

Ps. jeszcze studiujesz czy już z Ciebie absolwent ?


Kilkuletni absolwent. Hehe. Stary dziad :lol: 8)
HO!HO!
 

Postprzez Suzy » poniedziałek, 19 wrz 2005, 20:10

HO!HO! - ... zaraz tam od razu "dziad"... zapewne "dziadek" jedynie... [smilie=oldtimer.gif] ... nie bądź dla siebie taki surowy... :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez pinki2004 » wtorek, 20 wrz 2005, 14:31

Pilsner napisał(a):ma ktos wolny pokoj na stancji w szczecinie?


Czy szukasz jeszcze jakiegoś miejsca w szczecinie??.
Mamy w mieszkanku bardzo ładnym 1 miejsce, ew.dla parki jakiejs cos :wink:
Szczecin - dobra lokalizacja
pinki2004
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:13
Lokalizacja: kg_szcz

Postprzez Mafi » środa, 21 wrz 2005, 09:55

jutro proszę trzymać za mnie kciuki, ważą się losy mojej studenckiej kariery :/
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Agnes » środa, 21 wrz 2005, 11:15

NataliaW napisał(a):Jeszcze 7 dni.... [smilie=fun.gif]

Tylko im bliżej, tym czas się bardziej rozciąga..... [smilie=hmmm.gif]


masz racje :) w zupelnosci sie zgadzam ..ehh
mi zostalo 4 dni , ale teraz czas leci mi o wiele wolniej a te trzy miesiace minely nie wiem kiedy , a teraz czas sie tak dluzy dluzy :maruda: [smilie=shutup2.gif] [smilie=weep.gif]
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Nemo » środa, 21 wrz 2005, 18:34

Agnes wszystko jest oki!! błogie lenistwo powlo mija!! szkoda!!:((
Agnes to kiedy idziemy na ''herbatke'?? :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Agnes » środa, 21 wrz 2005, 21:46

Nemo napisał(a):Agnes wszystko jest oki!! błogie lenistwo powlo mija!! szkoda!!:((
Agnes to kiedy idziemy na ''herbatke'?? :wink:


siostro!!! gratuluje :D :D :D :D [smilie=group.gif] [smilie=mbounce.gif] [smilie=smartass.gif] wiedzialam ze dasz rade..... to rodzinne :P:P :)

zostaly piekne 3 dni :oops:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » środa, 21 wrz 2005, 21:51

dzis w domu, 3 zaliczone z 4 po sesji , da sie zyc, plan wykonany czekamy na przedluzenie sesji :lol:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Sylwia » czwartek, 22 wrz 2005, 13:57

Gratuluję ;)

Chyba nie dostane akademika. Chyba nie mam gdzie mieszkać...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Suzy » czwartek, 22 wrz 2005, 14:53

pastor napisał(a):no to 27 robie adios, wracajac do kochanego i zarazem znienawidzonego Szczecina, a 28 egzamin hmmm ewriting łil bi okej, aj fink :P :P :P


... chyba nie ma wyjścia, prawda ? ... :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości