Suzy napisał(a):HO!HO! - ... tak wiem o TW ale on ma nas doprowadzić do końca... zastanawiałam się nad zmianą ale on jest tak cholernie upierdliwy i tak czepia sie szczegółów , że zmusza tym do wyjątkowej pracy... pisałam u niego kilkanaście referatów i z każdego maglował mnie po kilka godzin a nawet odsyłał jeśli coś mu jeszcze brakowało - przy referacie!! - wiem zboczenie ale mi sie to podobało... ma nas 4 os. i wiem, że sie przyłoży byśmy na koniec nie zrobili mu wstydu a jak pójdę do kogoś kto ma 20 os. to będzie bezproblemowy a potem ocena będzie przeciętna gdy zabierze się do czytania recenzent... sama nie wiem co robić... jeszcze ciągle się zastanawiam...
domyślam się, że jesteś z UMK... dawno obrona ?
A ja słyszałem, że wszystkich seminarzystów ktoś przejmuje, chyba Rakoczy się nazywa, ale nie znam.


... nie bądź dla siebie taki surowy... 
![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)
w zupelnosci sie zgadzam ..ehh
![weep [smilie=weep.gif]](./images/smilies/weep.gif)
wiedzialam ze dasz rade..... to rodzinne
:P 