Suzy napisał(a):... całkowite zresetowanie szarych komórek w "intergacyjnym wyjeździe biwakowym" więc od jutra wracam z werwą do pisania pracy mgr i mam poważne postanowienie skończyć mój rozdział do 1 października ...i będe w moim naukowym postanowieniu waleczna i twarda
A jaki temat jeśli oczywiście można wiedzieć?

i będe w moim naukowym postanowieniu waleczna i twarda 
ale okolica raczej malo ciekawa![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)


Mieszkałam w bloku obok 
!! 
takze juz sie nie moge doczekac kiedy minie te 6 dni 