studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agnes » piątek, 16 wrz 2005, 08:08

kazió napisał(a):Gdansk - kolobrzeska ? lubie jakas ta ulice :> ale okolica raczej malo ciekawa

tymczasem wrzeszcz - sesja poprawkowa - w pazdzierniku waletuje w akademiku dopoki bede mogl ;]


mieszkam w Gdansku blisko ulicy kolobrzeskiej , takze mam do niej sentyment wielki :)
jescze 9 dni!!! i wracam do Gdanska :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » niedziela, 18 wrz 2005, 08:30

pastor napisał(a):
NataliaW napisał(a):
pastor napisał(a):No to juz jedna noga jestem na trzecim roku, dzieki wam za wsparcie duchowe i za kciuki ktore pomogly mi na pewno... nooo i licze na was 28 pazdziernika...ale wiem ze to juz tylko formalnosc :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:


:brawo: no...moje wsparcie pomóc po prostu musiało.... :]

no ba! :D :D :D

i male sprostowanie, rutynowy egzamin odbedzie sie 28 wrzesnia, na ktory juz zaczynam sie przygotowywac...eh Historia Filozofii Nowożytnej i Współczesnej...dyskusja na tematy rozne i wszelakie, odrywajace od ziemi wszystkie twardo stojace mysli... :twisted: :twisted: :twisted:

hehe ja tez 28 pisze, tylko cos troszke innego: pola i fale elektromagnetyczne i mam zamiar sie w najblizszych dniach zaczac do tego przygotowywac :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez sezamek » niedziela, 18 wrz 2005, 16:32

od kilku dni robie forum mojej szkoly SWSPiZ w k-g :twisted: mam nadzieje ze sie spodoba, bo na stare duzo ludzi narzeka 8)
Avatar użytkownika
sezamek
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 13:34
Lokalizacja: Ulia Sezamkowa

Postprzez Tomash » niedziela, 18 wrz 2005, 17:11

Agnes napisał(a):
kazió napisał(a):Gdansk - kolobrzeska ? lubie jakas ta ulice :> ale okolica raczej malo ciekawa

tymczasem wrzeszcz - sesja poprawkowa - w pazdzierniku waletuje w akademiku dopoki bede mogl ;]


mieszkam w Gdansku blisko ulicy kolobrzeskiej , takze mam do niej sentyment wielki :)
jescze 9 dni!!! i wracam do Gdanska :)


To w sumie masz blisko na lodowisko na hale Olivia :D
Avatar użytkownika
Tomash
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 18:07
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » niedziela, 18 wrz 2005, 18:32

NataliaW napisał(a):jeszcze 10 dni..... :szczesliwy:


ehh no mi jeszcze 4 dni zostaly....i trzeba bedzie zadomowic sie za zaspie w gdansku :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kurczaczek » niedziela, 18 wrz 2005, 18:36

MeYa napisał(a):
NataliaW napisał(a):jeszcze 10 dni..... :szczesliwy:


ehh no mi jeszcze 4 dni zostaly....i trzeba bedzie zadomowic sie za zaspie w gdansku :D

Jeszcze tylko dwa dni i tez trzeba będzie sie zadomowić w Gdańsku, tylko że na Przymorzu :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez stary_zgred » niedziela, 18 wrz 2005, 18:42

Z sentymentem wspominam Wrzeszcz - polibudę. Uniwerek też. Znaczy - akademiki (koedukacyjne hyyhyyhyyyyyy).
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Postprzez MeYa » niedziela, 18 wrz 2005, 18:48

kurczaczek napisał(a):
MeYa napisał(a):
NataliaW napisał(a):jeszcze 10 dni..... :szczesliwy:


ehh no mi jeszcze 4 dni zostaly....i trzeba bedzie zadomowic sie za zaspie w gdansku :D

Jeszcze tylko dwa dni i tez trzeba będzie sie zadomowić w Gdańsku, tylko że na Przymorzu :)


to calkiem blisko :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Agnes » niedziela, 18 wrz 2005, 19:52

slonkokg napisał(a):
Tomash napisał(a):
Agnes napisał(a):
kazió napisał(a):Gdansk - kolobrzeska ? lubie jakas ta ulice :> ale okolica raczej malo ciekawa

tymczasem wrzeszcz - sesja poprawkowa - w pazdzierniku waletuje w akademiku dopoki bede mogl ;]


mieszkam w Gdansku blisko ulicy kolobrzeskiej , takze mam do niej sentyment wielki :)
jescze 9 dni!!! i wracam do Gdanska :)


To w sumie masz blisko na lodowisko na hale Olivia :D


20 minut z buta ;) Mieszkałam w bloku obok :D Ach, jak mi teraz brakuje tych czasów :roll:


nom , wierze wierze :) ale spoko pozdrowilam tam dzielnice od ciebie :)
nom ba a co do lodowiska w Oliwie toooo :) ohhh to sa dopiero wygibasy w moim wykonaniu...a mnie zostalo 6 dni w pieknym Kolobrzegu i sie nie chwale :) kto by sie spodziewal ze tak wokolo mnie na Przymorzu tyle osob z forum sie przewija :D
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » niedziela, 18 wrz 2005, 20:45

... całkowite zresetowanie szarych komórek w "intergacyjnym wyjeździe biwakowym" więc od jutra wracam z werwą do pisania pracy mgr i mam poważne postanowienie skończyć mój rozdział do 1 października ... :aniolek: i będe w moim naukowym postanowieniu waleczna i twarda :boks:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości