slonkokg napisał(a):Tomash napisał(a):Agnes napisał(a):kazió napisał(a):Gdansk - kolobrzeska ? lubie jakas ta ulice

ale okolica raczej malo ciekawa
tymczasem wrzeszcz - sesja poprawkowa - w pazdzierniku waletuje w akademiku dopoki bede mogl
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
mieszkam w Gdansku blisko ulicy kolobrzeskiej , takze mam do niej sentyment wielki

jescze 9 dni!!! i wracam do Gdanska

To w sumie masz blisko na lodowisko na hale Olivia

20 minut z buta

Mieszkałam w bloku obok

Ach, jak mi teraz brakuje tych czasów

nom , wierze wierze

ale spoko pozdrowilam tam dzielnice od ciebie
nom ba a co do lodowiska w Oliwie toooo

ohhh to sa dopiero wygibasy w moim wykonaniu...a mnie zostalo 6 dni w pieknym Kolobrzegu i sie nie chwale

kto by sie spodziewal ze tak wokolo mnie na Przymorzu tyle osob z forum sie przewija
