1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sylwia » czwartek, 8 wrz 2005, 17:18

Wolę mieć wybór, niz go nie mieć, ot co.

Ja, równie jak Olga, nie miała problemu z wybraniem tematu i zrobiłam to równie szybko jak ona.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez groszeq » czwartek, 8 wrz 2005, 18:28

Ja juz wybrałam sobie interesujący temacik. :D Ale nie zdradzę nikomu :roll: Niech to będzie dla wszystkich niespodzinka :wink:
:twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » czwartek, 8 wrz 2005, 22:56

Mój zakres, z którego wybrać chcę temat na maturkę zawęrzył się z 250 do 20...

I teraz rozpoczynają się modły, by cokolwiek/ktokolwiek mi podmowiedział/o , który z tych tematów będzie odpowiedni... :?
Mariol
 

Postprzez MeYa » piątek, 9 wrz 2005, 12:34

hehehee...tematy :)
na poczatku byly 3......tak zeby bylo sie nad czym zastanawiac i z czym do polonistki pojsc, chociaz od poczatku wiedzialam ktory najbardziej mi sie podoba i nad ktorym bede pracowac - i nie zaluje :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » niedziela, 11 wrz 2005, 14:52

dwa tematy do wyboru mi zostały z dziesięciu jakie sobie podkreśliłam ;):
1) erotyzm i sposoby jego kreowania w poezji. omów na wybranych przykładach poetyckich i prozatorskich

2) turpizm w obrazowaniu literackim i malarskim. omów na przykładach dzieł dwóch różnych twórców.
hmmm...

Ps. Olga, przyjdź do Nas na jakejś przerwie do dam Ci poczytać te tematy :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » niedziela, 11 wrz 2005, 14:59

kamila napisał(a):dwa tematy do wyboru mi zostały z dziesięciu jakie sobie podkreśliłam ;):
1) erotyzm i sposoby jego kreowania w poezji. omów na wybranych przykładach poetyckich i prozatorskich

2) turpizm w obrazowaniu literackim i malarskim. omów na przykładach dzieł dwóch różnych twórców.
hmmm...

Ja bym z tych żadnego nie wybrała :?

kamila napisał(a):Ps. Olga, przyjdź do Nas na jakejś przerwie do dam Ci poczytać te tematy :)

:D No chyba wpadnę dopiero po 18 września ;/
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » niedziela, 11 wrz 2005, 15:04

no Ty pewnie wolałabyś -wampiry itp...? :P
chyba, ze na ognisku Ci zapodam kartki :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » niedziela, 11 wrz 2005, 15:14

kamila napisał(a):no Ty pewnie wolałabyś -wampiry itp...? :P

:lol: .... wcale nie :roll: .... co za dużo to nie zdrowo ... jak teraz przeglądałam tematy z 'ekonoma' to właśnie zupełnie inne wpadły mi w oko :P i nawet miałabym ochotę się z nimi zmierzyć :D

kamila napisał(a):chyba, ze na ognisku Ci zapodam kartki :)

O ile się na nim zjawię :?
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Mariol » niedziela, 11 wrz 2005, 18:17

Chyba już wybrałam temet, ale trzaba to będzie jeszcze przemyśleć... :?
Mariol
 

Postprzez yennefer » poniedziałek, 12 wrz 2005, 19:45

a ja dzis wlasnie odwiedzilam czerwone mury (po roku nieobecnosci :? ) i musze powiedziec, ze sentyment do szkoly pozostal ;)
choc to juz nie to samo, co za starych dobrych czasow :cry:
aczkolwiek jeszcze tam zajrze z pewnoscia i - o ile cie zlapie, Kamila, tez z checia przejrze te tematy ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » poniedziałek, 12 wrz 2005, 20:41

yennefer napisał(a):o ile cie zlapie, Kamila, tez z checia przejrze te tematy ;)

mówisz masz, kobieto :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » wtorek, 13 wrz 2005, 17:07

Hura... wymieniają nam duuuuuże okno...
Wreszcie przestanie nam z niego wiać...
I rury od CO wymieniają.... Będą mocniej grzały kaloryfery... :cry:

:roll: Ach... wreszcie będzie ciepło w szkole... :roll:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 13 wrz 2005, 17:11

Mariol napisał(a): :roll: Ach... wreszcie będzie ciepło w szkole... :roll:

jakos nie moge w to uwierzyc :lol:
wie ktos cos wiecej o zjezdzie absolwentow i calej tej fecie? ;) bo to co mozna przeczytac na stronce zbytnio interesujace nie jest :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 14 wrz 2005, 16:32

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a): :roll: Ach... wreszcie będzie ciepło w szkole... :roll:

jakos nie moge w to uwierzyc :lol:
wie ktos cos wiecej o zjezdzie absolwentow i calej tej fecie? ;) bo to co mozna przeczytac na stronce zbytnio interesujace nie jest :?


pomarzyć zawsze można... :roll:

a co do zjazdu absolwentów to ja wiem jedno...

Cholełnie DuuuuuuuŻO pracy jest przy tym :?
Mariol
 

Postprzez Olcia » środa, 14 wrz 2005, 16:47

czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat festynu??
co można zrobić??
:shock:
starsze klasy - pomocy!! :oops:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości