
:

kamila napisał(a):dwa tematy do wyboru mi zostały z dziesięciu jakie sobie podkreśliłam:
1) erotyzm i sposoby jego kreowania w poezji. omów na wybranych przykładach poetyckich i prozatorskich
2) turpizm w obrazowaniu literackim i malarskim. omów na przykładach dzieł dwóch różnych twórców.
hmmm...
kamila napisał(a):Ps. Olga, przyjdź do Nas na jakejś przerwie do dam Ci poczytać te tematy
No chyba wpadnę dopiero po 18 września 
kamila napisał(a):no Ty pewnie wolałabyś -wampiry itp...?![]()
.... wcale nie
.... co za dużo to nie zdrowo ... jak teraz przeglądałam tematy z 'ekonoma' to właśnie zupełnie inne wpadły mi w oko
i nawet miałabym ochotę się z nimi zmierzyć
kamila napisał(a):chyba, ze na ognisku Ci zapodam kartki

) i musze powiedziec, ze sentyment do szkoly pozostal

Mariol napisał(a):Ach... wreszcie będzie ciepło w szkole...
bo to co mozna przeczytac na stronce zbytnio interesujace nie jest 
redlovebloodgirl napisał(a):Mariol napisał(a):Ach... wreszcie będzie ciepło w szkole...
jakos nie moge w to uwierzyc![]()
wie ktos cos wiecej o zjezdzie absolwentow i calej tej fecie?bo to co mozna przeczytac na stronce zbytnio interesujace nie jest

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość