studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Rymek_Hunter » środa, 7 wrz 2005, 01:00

WZT napisał(a):Dzisiaj byl egzamin... na 50 mozliwych punktow wyrwalem az 47 co daje mi mocny dobry i zasluzony stopien co nazywa sie 3



i juz mam wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

:? :?
nie kumam dostałeś mocny dobry co suma sumaru dało Ci 3 ?
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » środa, 7 wrz 2005, 10:04

WZT napisał(a):Dzisiaj byl egzamin... na 50 mozliwych punktow wyrwalem az 47 co daje mi mocny dobry i zasluzony stopien co nazywa sie 3

To jest co opijać :!: :)
Gratuluje :!: :*
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Agnes » środa, 7 wrz 2005, 14:49

nareszcie wrzesien :lol: jezu jeszcze 19 dni i bede w swoim mieszkanku w Gdansku :D :D czas niech leci tak szybko jak tylko moze :)

wtedy dopiero zaczne odpoczynek :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 7 wrz 2005, 15:09

kurczaczek napisał(a):
WZT napisał(a):Dzisiaj byl egzamin... na 50 mozliwych punktow wyrwalem az 47 co daje mi mocny dobry i zasluzony stopien co nazywa sie 3

To jest co opijać :!: :)
Gratuluje :!: :*

Przyłączam się :beer:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » piątek, 9 wrz 2005, 00:18

... dziś "wielki dzień" - prawdopodobnie wyniki dwóch egzaminów... mam więc nadzieję, że bez względu na wszystko okaże się, iż "niespotykanie spokojny ze mnie człowiek" :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 08:31

Suzy napisał(a):... dziś "wielki dzień" - prawdopodobnie wyniki dwóch egzaminów... mam więc nadzieję, że bez względu na wszystko okaże się, iż "niespotykanie spokojny ze mnie człowiek" :lol:


no trzymam kciuki , wiem co to jest "byc niespotykanym spokojnym czlowiekiem " powodzenia :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » piątek, 9 wrz 2005, 14:55

Agnes napisał(a):
Suzy napisał(a):... dziś "wielki dzień" - prawdopodobnie wyniki dwóch egzaminów... mam więc nadzieję, że bez względu na wszystko okaże się, iż "niespotykanie spokojny ze mnie człowiek" :lol:


no trzymam kciuki , wiem co to jest "byc niespotykanym spokojnym czlowiekiem " powodzenia :)


... to chyba Agnes przez te Twoje trzymanie kciuków dziś mój szczęśliwy dzień ... :wink: ... a skoro trafiło się ładne 4,5 w indeksie nastrój oczekiwania na kolejny stosunkowo unormowany...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kurczaczek » piątek, 9 wrz 2005, 14:55

Mieszkanie jest...
Studia są...
Gdańsk czeka...

Oby do 26... :roll:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez MarcinR » piątek, 9 wrz 2005, 17:13

:] a umnie grubasnie
MarcinR
 

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 21:08

Suzy napisał(a):
Agnes napisał(a):
Suzy napisał(a):... dziś "wielki dzień" - prawdopodobnie wyniki dwóch egzaminów... mam więc nadzieję, że bez względu na wszystko okaże się, iż "niespotykanie spokojny ze mnie człowiek" :lol:


no trzymam kciuki , wiem co to jest "byc niespotykanym spokojnym czlowiekiem " powodzenia :)


... to chyba Agnes przez te Twoje trzymanie kciuków dziś mój szczęśliwy dzień ... :wink: ... a skoro trafiło się ładne 4,5 w indeksie nastrój oczekiwania na kolejny stosunkowo unormowany...


nom Suzy ciesze sie ze moglam jakos pomoc :):)

ja czekam do 24 wrzesnia , nareszcioe odpoczne :)
takze zostalo 16 dni!!!! czy to tak dlugo???
wieki :( :( :(
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » piątek, 9 wrz 2005, 21:10

kurczaczek napisał(a):Mieszkanie jest...
Studia są...
Gdańsk czeka...

Oby do 26... :roll:


witaj w Gdansku --> kotku :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » piątek, 9 wrz 2005, 21:12

Agnes napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Mieszkanie jest...
Studia są...
Gdańsk czeka...

Oby do 26... :roll:


witaj w Gdansku --> kotku :)

Szybciej kurczaczku ;)

Dziękuje i mniejmy nadzieje do zobaczenia na stacji pkp, bo z tego co slyszałam, wszyscy kołobrzezanie się tam spotykają... :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości