2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » piątek, 9 wrz 2005, 17:19

Mam pytanie do Słoneczka :) a jak klasa juz dala legitymacje do podbicia a ja zapomnialem dać, to w drodze wyjatku podbijesz mi? :cry: :ups:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » piątek, 9 wrz 2005, 17:21

Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » piątek, 9 wrz 2005, 17:37

slonkokg napisał(a): Jasne ;) Następnym razem masz być czujny jak ważka :P

dziękować :prosze: :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » piątek, 9 wrz 2005, 18:44

Magnus, Agunia - my dostaniemy w poniedziałek

jak to napisał na tablicy w 106 nasz kolega, który nie zdał

ALA FOREVER
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » piątek, 9 wrz 2005, 21:20

Roman napisał(a):Magnus, Agunia - my dostaniemy w poniedziałek

jak to napisał na tablicy w 106 nasz kolega, który nie zdał

ALA FOREVER



eeeee :?
a nam nasza polonistka powiedziała, że wasza klasa to już dawno tematy wybrała i teraz cały czas konsultujecie się w sprawie swoich prezentacji :o
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » piątek, 9 wrz 2005, 21:41

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):Magnus, Agunia - my dostaniemy w poniedziałek

jak to napisał na tablicy w 106 nasz kolega, który nie zdał

ALA FOREVER



eeeee :?
a nam nasza polonistka powiedziała, że wasza klasa to już dawno tematy wybrała i teraz cały czas konsultujecie się w sprawie swoich prezentacji :o


taaa

za miesiąc wam powie, że my już w ogóle zdaliśmy :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MadziUlka » sobota, 10 wrz 2005, 14:42

Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......


co???? a my dostaliśmy dopiero kilka dni temu!!
to jest nie fair... :evil:
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » sobota, 10 wrz 2005, 19:36

Live is brutal :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » sobota, 10 wrz 2005, 20:04

MadziUlka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......


co???? a my dostaliśmy dopiero kilka dni temu!!
to jest nie fair... :evil:


spoko.... w sumie to tylko ja dostałam i to była lista tematów dla zeszłorocznych maturzystów.... choć w zasadzie... ona się nie zmieniła w tym roku....
a ja i tak jeszcze tematu nie wybrałam....
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » sobota, 10 wrz 2005, 20:27

Agunia napisał(a):
MadziUlka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......


co???? a my dostaliśmy dopiero kilka dni temu!!
to jest nie fair... :evil:


spoko.... w sumie to tylko ja dostałam i to była lista tematów dla zeszłorocznych maturzystów.... choć w zasadzie... ona się nie zmieniła w tym roku....
a ja i tak jeszcze tematu nie wybrałam....


Agunia czytaj z odrobiną zrozumienia

co mnie obchodzi to co tylko ty

i na cholerę z zeszłego roku
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 10 wrz 2005, 20:49

Roman napisał(a):
Agunia napisał(a):
MadziUlka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......


co???? a my dostaliśmy dopiero kilka dni temu!!
to jest nie fair... :evil:


spoko.... w sumie to tylko ja dostałam i to była lista tematów dla zeszłorocznych maturzystów.... choć w zasadzie... ona się nie zmieniła w tym roku....
a ja i tak jeszcze tematu nie wybrałam....


Agunia czytaj z odrobiną zrozumienia

co mnie obchodzi to co tylko ty

i na cholerę z zeszłego roku

:lol:
przeczytaj swoje pytanie (na samymy początku) i powiedz mi, czy Agunia nie miała prawa tak odpowiedzieć:lol: sam tak sformułowałeś pytanie. Ale też Ci odpowiem. Ponad rok temu :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » niedziela, 11 wrz 2005, 09:38

Roman napisał(a):
Agunia napisał(a):
MadziUlka napisał(a):
Agunia napisał(a):
Roman napisał(a):mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?


pod koniec poprzedniego roku szkolnego......


co???? a my dostaliśmy dopiero kilka dni temu!!
to jest nie fair... :evil:


spoko.... w sumie to tylko ja dostałam i to była lista tematów dla zeszłorocznych maturzystów.... choć w zasadzie... ona się nie zmieniła w tym roku....
a ja i tak jeszcze tematu nie wybrałam....


Agunia czytaj z odrobiną zrozumienia

co mnie obchodzi to co tylko ty

i na cholerę z zeszłego roku


:nosebleed:
przecież 'cholera' czytam ze zrozumieniem i odpowiedziałam na pytanie, które zadałeś :? nie sądzisz?
no chyba, że nie życzyłeś sobie mojej odpowiedzi, ale to byłoby conajmniej dziwne, bo przecież to jest forum i każdy ma prawo odpowiedzieć....
serio Roman.... nie qmam, o co się bulwersujesz :nosebleed:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » niedziela, 11 wrz 2005, 10:51

dobrze
więc odtąd będę bardzo dokładnie wyrażał swoje myśli

chodziło mi o to, że wszystkie klasy pewnie dostały już te tematy, a my nie, a już jest prawie połowa września,

zatem informacja, że dostałaś tematy z zeszłego roku (w kwestii tego o co mi chodziło bezużyteczne), otrzymane przez jedną osobę, nie jest konkretną odpowiedzią na moje pytanie

Agunia - nie trafiłaś w klucz odpowiedzi :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości