Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kazió » poniedziałek, 5 wrz 2005, 07:14

CiriWitch napisał(a):Aaaaaa mi sie nudzilo dzisiaj w domku i cykałam sobie sama fotki :P hehehe (zboczenie)... oczywiście przy okazji za ciemne wyszły (czemu by nie :P) i musiałam je troche rozjaśnić, więc nie bijcie mnie za jakosc :P ja sie nie znam na robieniu zdjec :P


"....dzis brzuch wciagam na dzien caly ..." czekam na wiecej :brawo:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 wrz 2005, 13:13

Skorpion: czyżbym gdzieś Cię nie spotkała? :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 5 wrz 2005, 13:25

ZAINTERESOWANA napisał(a):Skorpion: czyżbym gdzieś Cię nie spotkała? :lol: :lol: :lol:


Nie poznajesz kolegów? :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 5 wrz 2005, 14:19

SAVARY napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Skorpion: czyżbym gdzieś Cię nie spotkała? :lol: :lol: :lol:


Nie poznajesz kolegów? :wink:

Chyba wzrok mi zaczyna szwankować... :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » wtorek, 6 wrz 2005, 20:33

a oto moj wyjazd na kaszuby :):)

[img][img]http://img208.imageshack.us/img208/700/zdjcie232er.th.jpg[/img]


[/img]Obrazek[img]
[/img]Obrazek[/url]
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » wtorek, 6 wrz 2005, 20:37

Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agnes » wtorek, 6 wrz 2005, 20:46

WZT napisał(a):Agnes od kiedy ty masz takie dlugie uszy?



wzt zdjecie jest opisane :) to sliczny kroliczek ktory tam byl :) ladny nie? :D :D a tak [pozatym tyle sie nie widzielismy ze moglam sie troche zmienic nie???????? :) :lol:
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » środa, 7 wrz 2005, 13:03

Agnes a gdzie dokladnie bylas bo ja tez wlasnie z kaszebow wrocilem, dawno sie nie ujawnialem wiec pokaze wam moj profil
http://img86.imageshack.us/my.php?image=hpim04726oc.jpg
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez agentWomen » środa, 7 wrz 2005, 13:46

hehhehe a ja tam ta tym zdjęciu Kuli widze nie tylko jego ale i Sylwię, Kamile i WZT :D
A gdzie ja?? :shock:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez kulA » środa, 7 wrz 2005, 14:16

agentWomen napisał(a):hehhehe a ja tam ta tym zdjęciu Kuli widze nie tylko jego ale i Sylwię, Kamile i WZT :D
A gdzie ja?? :shock:

a ty przebywalas po drugiej stronie imprezy, chcesz siebie?? prosze bardzo za chwile wrzuce cos
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » środa, 7 wrz 2005, 14:25

a oto i ono

(tu bylo zdjecie, a nawet dwa)

:D
EDIT:
niestety zadne ze zdjec ktore zaproponowalem nie przeszlo przez kryteria cenzury naszej kochanej agentki, nie ma o jak strach przed pytaniem :p
Ostatnio edytowano środa, 7 wrz 2005, 14:32 przez kulA, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości