CiriWitch napisał(a):Aaaaaa mi sie nudzilo dzisiaj w domku i cykałam sobie sama fotkihehehe (zboczenie)... oczywiście przy okazji za ciemne wyszły (czemu by nie
) i musiałam je troche rozjaśnić, więc nie bijcie mnie za jakosc
ja sie nie znam na robieniu zdjec
"....dzis brzuch wciagam na dzien caly ..." czekam na wiecej


hehehe (zboczenie)... oczywiście przy okazji za ciemne wyszły (czemu by nie

:)


