1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez qrczak » piątek, 2 wrz 2005, 23:48

Pani N. .... fajna kobieta .... a pierwsze klasy tak się jej zawsze boją .... lekcje polskiego to moze i czasem stresujące były ale wspomnienia mam teraz bardzo miłe .... pozdrówcie od Olgi z klasy F


A ta pani mówi jeszcze co chwilę "totalnie" :?:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » sobota, 3 wrz 2005, 10:00

agentWomen napisał(a):No to się zaczęło :twisted:
Kociaków sporo się zebrało i od razu widać, że "to oni". całymi przerwami stoja pod aula :| , a tak cieplutko na dworku :roll:


:shock: ja prawie kazda przerwe przesiedzialam na dworze.. hm.. jestem wyjatkiem :lol:
a na dworze jest az za cieplo ;/
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 3 wrz 2005, 10:02

nejlepiej jest teraz w bufecie :twisted: do kiedy zostana u nas te piekne stoly i krzesla? :P
pytam bo nawet pani bufetowa nie umiala mi na to odpowiedziec :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » sobota, 3 wrz 2005, 10:05

nie zdążyli schować ??
Jeśli mówisz o tym o czym pomyślałam to widziałam je w tamtym roku...

Jak dla mnie mogą one zostać cały rok.. :D
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 3 wrz 2005, 10:07

taa wkoncu na okienkach moglabym sie wyspac :P
a tak wogle Mariol to wiesz ze mamy jednak troche inny plan lekcji? :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » sobota, 3 wrz 2005, 10:59

akcja zmień godziny w planie...??
Tak nawet mile byłam zaskoczona...

Ach te wakacjie... robią swoje... :) :P

[ Dodano: 2005-09-03, 12:00 ]
redlovebloodgirl, podusie jeszcze byś musiała sobie brać na te okienka... :D

[ Dodano: 2005-09-03, 12:03 ]
z pomyłki zadowolona jestem bo nie nastrajałyby mnie pozytywnie powroty o ok. 16:20 do domku...
Mariol
 

Postprzez Olga » sobota, 3 wrz 2005, 13:29

AAA .... właśnie miałam się o coś spytać! Jak wygląda sprawa napojów gazowanych w bufecie? Są? Tzn te wszystkie coca cole pepsi itp. No bo wyszedł nakaz usuniecia tego ze szkół. Będą niby karać szkoły, które się nie zastosują. :p Ciekawe ile w tym prawdy :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kawon » niedziela, 4 wrz 2005, 11:51

Olga napisał(a):AAA .... właśnie miałam się o coś spytać! Jak wygląda sprawa napojów gazowanych w bufecie? Są? Tzn te wszystkie coca cole pepsi itp. No bo wyszedł nakaz usuniecia tego ze szkół. Będą niby karać szkoły, które się nie zastosują. :p Ciekawe ile w tym prawdy :lol:


Poki co nie ma zadnych gazowanych, ale moze dlatego ze lodowka nie przyjechala. Jak dla mnie mogliby zamiast coli automat wstawic spowrotem... Ale marne szanse

Co do lanserskich superluksusowych krzeseł to wg pani bufetowej znikna na dniach "/
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Mariol » niedziela, 4 wrz 2005, 17:46

Eeee... tam będziemy się tylko truć tymi odkamieniaczami do toalet...
Dobrzeby było żeby ich nie było.

Mleczko moi mili... Mleczko pić..!! :D
Mariol
 

Postprzez groszeq » niedziela, 4 wrz 2005, 17:56

Mariol napisał(a):
Mleczko moi mili... Mleczko pić..!! :D


A będziecie wielcy :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » niedziela, 4 wrz 2005, 18:49

groszeq, DOKŁADNIE..!! <wyjęłaś mi to z ust...>



Możemy mieć jutro wolne??
Jakoś kiepsko mi jest się przestawić na chodzenie do szkoły... :P :oops:

[ Dodano: 2005-09-04, 19:52 ]
:cry: :cry:
Mariol
 

Postprzez niko » poniedziałek, 5 wrz 2005, 01:12

kopernik.. kopernik.....kopernik..ah....kopernik :) :P
niko
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:53
Lokalizacja: bAjECZNa str33t

Postprzez Mariol » poniedziałek, 5 wrz 2005, 16:33

Niewytrzymam psychicznie na pewnych 3-ech lekcjach w tygodniu... :placze:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 5 wrz 2005, 18:20

Mariol napisał(a):Niewytrzymam psychicznie na pewnych 3-ech lekcjach w tygodniu... :placze:

oj Mariol nie bedzie az tak zle, zobaczysz ;) jak cos to pamietaj ze zawsze istnieje mozliwosc zamiany :)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości