Pani N. .... fajna kobieta .... a pierwsze klasy tak się jej zawsze boją .... lekcje polskiego to moze i czasem stresujące były ale wspomnienia mam teraz bardzo miłe .... pozdrówcie od Olgi z klasy F
A ta pani mówi jeszcze co chwilę "totalnie"

Pani N. .... fajna kobieta .... a pierwsze klasy tak się jej zawsze boją .... lekcje polskiego to moze i czasem stresujące były ale wspomnienia mam teraz bardzo miłe .... pozdrówcie od Olgi z klasy F

agentWomen napisał(a):No to się zaczęło![]()
Kociaków sporo się zebrało i od razu widać, że "to oni". całymi przerwami stoja pod aula, a tak cieplutko na dworku
![]()
ja prawie kazda przerwe przesiedzialam na dworze.. hm.. jestem wyjatkiem

do kiedy zostana u nas te piekne stoly i krzesla?


Ciekawe ile w tym prawdy 
Olga napisał(a):AAA .... właśnie miałam się o coś spytać! Jak wygląda sprawa napojów gazowanych w bufecie? Są? Tzn te wszystkie coca cole pepsi itp. No bo wyszedł nakaz usuniecia tego ze szkół. Będą niby karać szkoły, które się nie zastosują.Ciekawe ile w tym prawdy
Mariol napisał(a):Niewytrzymam psychicznie na pewnych 3-ech lekcjach w tygodniu...
jak cos to pamietaj ze zawsze istnieje mozliwosc zamiany 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość