nowe gg7.0-wrazenia.........

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez McCool » czwartek, 1 wrz 2005, 22:58

nihil novi... wiecej pierdół niz przydatnych rzeczy... po drugie muli i jak zawsze zapycha pamięć... wole Konnekta albo cokolwiek innego nie gadulcowatego ;]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MzK » czwartek, 1 wrz 2005, 23:13

Ja pozostaje wierny Mirandzie ... jak kto lubi zreszta ... :D
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez sebamac » piątek, 2 wrz 2005, 10:18

GG 7.0 b20 dla windows jest OK.
Szukam gg dla aurox-a?!
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Tisaja » piątek, 2 wrz 2005, 10:23

Dzięki WZT....to będzie teraz coś jak Tlen..............Fajnie.....juz mi sie ściąga.... :prosze:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez japro » piątek, 2 wrz 2005, 13:50

sebamac a co kadu ci sie nie podoba ze szukasz gg dla aurox'a :) tyle fajnych wtyczek :D ja tam kozystam z kadu 4.0 i mi sie pracuje GOOD :)
japro
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 8 sty 2004, 15:34
Lokalizacja: z piekla

Postprzez Tisaja » piątek, 2 wrz 2005, 15:57

KaucZ,
pierwsze wrazenie - beznadziejne emoty i strasznie wolno chodzi...
No....wolno chodzi...to fakt....myślałam,że tylko u mnie....Ale emotki są fajne..........i opisów nie widac w całości....trzeba specjalnie je otwierać....
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez jAc_EnTy » piątek, 2 wrz 2005, 17:35

jakies takie dziwne:| i te kolory :| emoty tez jakos dziwnie wygladaja:| moze to przyzwyczajenie ale wrazenia na mnie nie zrobilo :) u mnie nie muli ?? przynajmniej tego nie zauwazylem:)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez sebamac » piątek, 2 wrz 2005, 18:09

GG 7 build 20 to u mnie szybciej sie uruchamia... ale: nie widac calej listy osob dostepnych, a jedynie w grupach.
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Tom » sobota, 3 wrz 2005, 23:09

Hmmm... niedziała rozmowa przez mikrofon z innymi uzytkownikami. Czy ktoś tak ma ?? Słychać tylko w jedną strone.
Tom
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 13:09

Postprzez kamila » niedziela, 4 wrz 2005, 17:48

moje pierwsze wrażenie => :?
po drugim nic się nie zmieniło.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » niedziela, 4 wrz 2005, 20:35

Nooo....mi tez jakos nie lezy......zamulony.........właśnie go bede odinsalowywać........
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości