![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
No....wolno chodzi...to fakt....myślałam,że tylko u mnie....Ale emotki są fajne..........i opisów nie widac w całości....trzeba specjalnie je otwierać....pierwsze wrazenie - beznadziejne emoty i strasznie wolno chodzi...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość