studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agnes » poniedziałek, 29 sie 2005, 21:49

yennefer napisał(a):Agnes, jeszcze nie wiem, jakos po 20 wrzesnia, a moze i pozniej ;) a ty?
no przed wyjazdem koniecznie - :beer:


no wlasnie yen ja tez jakos po 20 stym wrzesnia sie wybieram juz in 3 city :)

Crash wspolokatorka mowisz? moze ja? hehehe :lol: szkoda ze u nas juz miejsca nie ma , fajnie bylby ktos z miasta Kolobrzeg:) :| :] :] a co wspolokatora pogadam z nim jutro dokladnie i wtedy dam ci znac :) :D
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 30 sie 2005, 00:24

Jeszcze miesiąc... bym już chętnie zaczął aby spróbować tego "innego" życia, ale z drugiej strony, nie chce mi się ruszać z tej dziury :lol: . Wrrrr obym miał na neta, jak nie to się pochlastam
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » wtorek, 30 sie 2005, 06:33

jeszcze miesiac pracy i wreszcie in da squllllll ;) bedzie bosko :)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Budyn » wtorek, 30 sie 2005, 06:46

po za tym 8smego dopiero mam inauguracje roku wiec tydzien wiecej wakacji moze sobei odpoczne wrescie i odbije te 3 miesiace charowki
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Suzy » czwartek, 1 wrz 2005, 08:23

"... nuda... nic się nie dzieje... zero akcji..." 8)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Sylwia » czwartek, 1 wrz 2005, 10:49

Crash napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers
No prosze. A ja musiałam starać się o akademik.

[ Dodano: 2005-09-01, 11:50 ]
WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):"... nuda... nic się nie dzieje... zero akcji..." 8)


ludzieeeeeeeeeeeeeeee opanujcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz chcecie aby sie rok akademicki sie zaczol?!
Umsiecha wam sie siedzenie na jednym miejscu mim. 1,5 h od rana do wieczora w jednym budynku?!
Ja się nie mogę doczekac :hyhy: Z czystej ciekawości.
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » czwartek, 1 wrz 2005, 11:13

Crash napisał(a):Czy ktos w tym roku wybiera sie studiowac do 3city?? -----> poszukuje wspollokatora :) Cheers


ja sie wybieram :]

ale mam juz wspollokatora :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Agnes » czwartek, 1 wrz 2005, 11:14

NataliaW napisał(a):
Ja się nie mogę doczekac Z czystej ciekawości.


Ja też.... :]


hehe mial;am to samo w tamtym roku , jest dobrze , ale mowie wam warto jescze troche poleniuchowac :)
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia__ » czwartek, 1 wrz 2005, 15:38

lenistwo góruje ;) a tak wogóle to powoli do przodu i jakoś nie ciągnie mnie spowrotem do wykadów ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez kurczaczek » czwartek, 1 wrz 2005, 19:43

Cały czas jestem w trakcie intensywanewgo poszukiwania lokum w Gdańsku...
Przechodze przez męczarnie..., dziwnie mi się rozmawia z ludzmi... :|
Rachunek za telefon przyjedzie spory, ale fakt faktem musze znaleźć własne 4 sciany do 15 września :doh:
I zacznie się... życia studenckie...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Agnes » czwartek, 1 wrz 2005, 19:52

kurczaczek napisał(a):Cały czas jestem w trakcie intensywanewgo poszukiwania lokum w Gdańsku...
Przechodze przez męczarnie..., dziwnie mi się rozmawia z ludzmi... :|
Rachunek za telefon przyjedzie spory, ale fakt faktem musze znaleźć własne 4 sciany do 15 września :doh:
I zacznie się... życia studenckie...


hehe mialam to samo w tamtym roku , spoko znajdziesz cos , a co do rachunku ..ja mialam spory :):) jakby co to pisz , moze ci jakos pomoge , wkoncu jestem juz tam rok. :) :) powodzenia
Avatar użytkownika
Agnes
Dyskutant
 
Posty: 153
Dołączył(a): piątek, 21 lis 2003, 15:10
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości