yennefer napisał(a):Agnes, jeszcze nie wiem, jakos po 20 wrzesnia, a moze i poznieja ty?
no przed wyjazdem koniecznie -
no wlasnie yen ja tez jakos po 20 stym wrzesnia sie wybieram juz in 3 city
Crash wspolokatorka mowisz? moze ja? hehehe
szkoda ze u nas juz miejsca nie ma , fajnie bylby ktos z miasta Kolobrzeg:)
a co wspolokatora pogadam z nim jutro dokladnie i wtedy dam ci znac


a ty?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z czystej ciekawości.