czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez filomata » niedziela, 28 sie 2005, 13:06

Box Car Racer - Letters To God, ogólnie polecam :spoko:
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Joey » niedziela, 28 sie 2005, 14:18

skorpion napisał(a):Przesłuchuję albumy Armand Van Helden, Junior Jack i kilka singli Deepdish.


dobry jest wałek Into Your Eyes - van Heldena i troche juz stare Stupiddisco - Jacka, to drugie zamowiłem na vinylku ;)
Joey
 

Postprzez Roman » poniedziałek, 29 sie 2005, 13:36

Nightwish - "Oceanborn" - za każdym razem odnajduję coś nowego na tej płycie

I'm walking in the air...
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » poniedziałek, 29 sie 2005, 18:48

Natasha Bedingfield :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Suzy » poniedziałek, 29 sie 2005, 23:08

kawałek "mury" Jacka Kaczmarskiego... jakoś naszło mnie po wyjeździe do trójmiasta, gdy słyszałam jak robotnik pod stocznią śpiewał ten kawałek grając na gitarze... odkurzyłam więc stare płyty i znalazłam...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » wtorek, 30 sie 2005, 09:24

Jan Kaczmarek "Neverland" oraz Easy Band All Stars "Jungle" ... muzyczka idealna do pisania pracy... gdyż morderczych zmagań dzień trzeci... :cry:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » wtorek, 30 sie 2005, 10:59

Blur, :D

[ Dodano: 2005-08-30, 12:56 ]
+ Zielone Żabki i spadam"chwytać powietrze pożerać wrażenia"
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Joey » wtorek, 30 sie 2005, 11:56

skorpion napisał(a):
Joey napisał(a):
skorpion napisał(a):Przesłuchuję albumy Armand Van Helden, Junior Jack i kilka singli Deepdish.


dobry jest wałek Into Your Eyes - van Heldena i troche juz stare Stupiddisco - Jacka, to drugie zamowiłem na vinylku ;)



Oprócz Into Your Eyes podoba się Koochy.
A Junior Jacka oprócz Stupidisco (john julius knight mix) podoba mi się Calinda.
Deepdish - fajne jest Flashdance i God is a DJ

A teraz czeka mnie ściaganie i przesłuchiwanie setów Armin van Buuren - A State of Trance. Jest ich ponad 200 :)


Koochy'ego nie mam .. ale zaraz poszukam, a co do Calindy to myślałem ze jest to produkcja Ritmo Dynamic ...
Joey
 

Postprzez Suzy » wtorek, 30 sie 2005, 12:35

praca pisemna skończona więc do fajuni - Ali G - "Bujaka Bujaka" na cały regulator i wariacja całą parą :jupi: :jupi: :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Sylwia » wtorek, 30 sie 2005, 14:15

The Doors - wszytko po kolei :]
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości