skorpion napisał(a):Joey napisał(a):skorpion napisał(a):Przesłuchuję albumy Armand Van Helden, Junior Jack i kilka singli Deepdish.
dobry jest wałek Into Your Eyes - van Heldena i troche juz stare Stupiddisco - Jacka, to drugie zamowiłem na vinylku
Oprócz Into Your Eyes podoba się Koochy.
A Junior Jacka oprócz Stupidisco (john julius knight mix) podoba mi się Calinda.
Deepdish - fajne jest Flashdance i God is a DJ
A teraz czeka mnie ściaganie i przesłuchiwanie setów Armin van Buuren - A State of Trance. Jest ich ponad 200
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości