slonkokg napisał(a):Właśnie się robi rodzinny grillKiełbaska, papryczka z grilla [mniami] i jakis napoj
I pogoda fajna, bo cieplutko
Fajowo
Myślałyśmy o tym samym... odpoczynek przy kiełbaskach z ogniska w gronie przyjaciół...
slonkokg napisał(a):Właśnie się robi rodzinny grillKiełbaska, papryczka z grilla [mniami] i jakis napoj
I pogoda fajna, bo cieplutko
Fajowo
.... bawie się doskonale

kamila napisał(a):weekend w Poznaniu, zapowiada się ciekawie![]()
dobrze ze kierowce i pilota ma[aaaaaapsik]my zdrowych 
a jak już wszystko zdam - zręcznie to sobie odbiję 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości