1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kulo » wtorek, 28 cze 2005, 02:07

roddman napisał(a):
Kulo napisał(a):wie ktos moze jak napisac zyciorys(nie CV) ??

0.zerówka niektorzy jej nie ukonczyli :lol:
1.sześć lat spedzonych w piaskownicy numer szkoly i jakiego imienia
2.trzy lata w gimnazjum i wyjscie za dobre sprawowanie
3.trzy lata imprezy tzn nauki do matury

spoko nie musisz prosic o prawa autorskie :wink:


hmm. ciekawe. -moze skorzystam :P.
no dobra, nie skorzystam bo bede mial rozmowe kwalifikacyjna i mnie spytaja dokladniej, a ja przeciez Toba nie jestem :D.

Olga, do szczecina nie skladam w ogole :/.
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » wtorek, 28 cze 2005, 07:40

Wiem że tylko dwie osoby w koperniku nie zdały pisemnej matury...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » wtorek, 28 cze 2005, 13:58

Dziś ostatni raz przekroczyłam próg Kopernika :cry: :lol: /w sprawie pozaodwiedzinowej oczywiście :wink: /
I jeszcze musiałam siedzieć 20 minut pod drzwiami Sekretariatu :lol: ..... bo do Zielonego było za daleko, a ja leniwa jestem :wink:

Teraz już tylko studia ......... i bezrobocie :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » wtorek, 28 cze 2005, 14:26

kurczaczek napisał(a):Wiem że tylko dwie osoby w koperniku nie zdały pisemnej matury...


konkretnie to trzy....:(
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kurczaczek » wtorek, 28 cze 2005, 16:45

MeYa napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Wiem że tylko dwie osoby w koperniku nie zdały pisemnej matury...
konkretnie to trzy....:(

Najwazniejsze jest teraz to żeby jak najszybciej wypełniły deklaracje i złożyły ja w sekretariacie szkoły.
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » wtorek, 28 cze 2005, 22:34

A czy to prawda, że matura z historii kiepsko "u nas" :wink: poszła? Ktoś coś wie? Bo słyszałam takie plotki ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez groszeq » niedziela, 28 sie 2005, 18:50

Sądzę, że najwyższa pora się odezwać na temacie naszej kochanej szkółki :P

Przypomnienie: w czwartek na 10.00 i prosze się nie spóźniac po dzwonku :lol:

:wink: ależ mi sie nie chce tych wakacji kończyć :roll:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Crash » niedziela, 28 sie 2005, 20:26

na 10 rozpoczęcie.... aż chyba przyjde :mg:
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez MeYa » niedziela, 28 sie 2005, 21:25

a ja mam jeszcze miesiac wakacji :)
milej nauki wszystkim zycze :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Crash » niedziela, 28 sie 2005, 23:05

MeYa napisał(a):a ja mam jeszcze miesiac wakacji :)
milej nauki wszystkim zycze :D


małe gwoździe dla licealistów i całe wiaderko dla studentów.... MeYa ja bym sie tak nie cieszyl bo jak nas dopadnie sesja to juz nie bedzie tak zabawnie :D
Avatar użytkownika
Crash
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 22:54
Lokalizacja: kG/3CITY

Postprzez Mariol » niedziela, 28 sie 2005, 23:16

A ja się spóżnię.. A co mi tam... Raz na jakiś czas trzeba..!!
Przyjdę choć i tak poświęcę ten dzień na wielkie odsypianie zaległych godzinek snu...



Odbiegając od tematu, życzę wszystkiego dobrego, na studiach, absolwentom naszej szkółki... :)
Mariol
 

Postprzez yennefer » poniedziałek, 29 sie 2005, 00:27

taka mialam ochote pojawic sie na rozpoczeciu roku... ale nie bedzie mi to dane :P
a juz rok nie bylo mnie w murach tej zacnej szkolki :cry: ale obiecuje, ze we wrzesniu to nadrobie i kilka razy zapewne sie tam pojawie :P :P :twisted:
a tymczasem przylaczam sie do MeYi i zycze wszystkim owocnej nauki. :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » poniedziałek, 29 sie 2005, 01:02

Ahh ... poszłabym sobie na to rozpoczęcie ... to byłoby takie smutne :cry: :wink:
Ale raczej nie będzie mi to dane .... nikt znajomy się nie wybiera :| a tak samej to mi się nie chce ... poza tym 10.00!!!!! Toz to środek nocy :lol: :help:

Chęci duże ale mobilizacji brak .... a fajnie by było popatrzec sobie na wszystkie twarzyczki, którym wakacje się skończyły :lol: ... możnaby tez podenerwować niektórych nauczycieli :twisted:

mam jeszcze czas do namysłu ...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 29 sie 2005, 19:29

na 10? :shock: moge przyjsc razem z lozkiem i podusia? :?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości