roddman napisał(a):Kulo napisał(a):wie ktos moze jak napisac zyciorys(nie CV)
0.zerówka niektorzy jej nie ukonczyli![]()
1.sześć lat spedzonych w piaskownicy numer szkoly i jakiego imienia
2.trzy lata w gimnazjum i wyjscie za dobre sprawowanie
3.trzy lata imprezy tzn nauki do matury
spoko nie musisz prosic o prawa autorskie
hmm. ciekawe. -moze skorzystam
.
no dobra, nie skorzystam bo bede mial rozmowe kwalifikacyjna i mnie spytaja dokladniej, a ja przeciez Toba nie jestem
.
Olga, do szczecina nie skladam w ogole
.





a tak samej to mi się nie chce ... poza tym 10.00!!!!! Toz to środek nocy
moge przyjsc razem z lozkiem i podusia? 