"Świetna interwencja Radka Majewskiego!
qrczak napisał(a):"Świetna interwencja Radka Majewskiego!
Mi się wydaje, że powiedział Radka Michalskiego, Baltazar ten facet się tak myli, że już bardziej nie można. W trakcie meczu każdy czarnoskóry zawodnik Panathinaikosu dla Szpaka nazywał się Olisadebe.
Baltazar Gąbka napisał(a):qrczak napisał(a):"Świetna interwencja Radka Majewskiego!
Mi się wydaje, że powiedział Radka Michalskiego, Baltazar ten facet się tak myli, że już bardziej nie można. W trakcie meczu każdy czarnoskóry zawodnik Panathinaikosu dla Szpaka nazywał się Olisadebe.
no ja ogolnie Szpaka nie lubie ale to ze juz gazety pisza o jego pomylkach to nieporozumienie, kazdemu do[beeep] byle tylko wzbudzic sensacje

:(


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość