imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » poniedziałek, 8 sie 2005, 00:00

DeeJay napisał(a):
Olga napisał(a):chyba z 60 stopni :wink: .... tragiczna wentylacja .... dziwne światła .... muzyka technopodobna .... białe ciuchy (lub ich znikoma ilość u niektórych osobników/ - czek) .... żel na włosach ... jednym słowem RIVER


swiatla narnolmajniejsze na swiecie bez strobo :) wentylacja nie mieli takiej ilosci ludzi i wez pod uwage ze powietrze do wentylacji zasysane jest z zewnatrz jak na dworze jest cieplo to nie zrobisz nic tak jest w kazdym lokalu. muzyki technoie nie gram i kto bywa w river dobrze o tym wie w takich klimatach kazamty sie specjalizuja.


:wink: .... tylko raz byłam w River ... wszystko wydawało się takie jak to opisałam :lol: ... może dlatego, że do tej pory bawiłam się w Latarnii i jak weszłam do River to "lekki" szok przeżyłam :shock: . Tzn wiedziałam czego się spodziewać ale i tak czułam się jak na innej planecie :roll: 8)
I nie napisałam muzyka "techno" tylko muzyka "technopodobna" :P ... dla mnie to spora różnica :roll: .... poza tego typu utworami to większość znałam ... VIVA i te sprawy :spoko:
Co do wentylacji ... myślałam, że nigdzie nie będzie mi bardziej gorąco niż latem w Latarni ... po wizycie w River zmieniłam zdanie :lol: ... to pewnie wina też paru innych czynników (z mojej strony :P ) ... ale jest pewne miejsce na parkiecie gdzie da się żyć :lol: ... zbawienny powiew :D
I tak jeszcze raz tam pójdę ... trzeba próbować nowych rzeczy. Pierwszy raz to był szok ... teraz muszę pójść na spokojnie ... już wiem co i jak :lol:

Tak czy inaczej ... świetne miejsce dla ludzi lubiących takie klimaty :spoko: ... dobrze, że taki klub jest :)

A dziś imprezowałam przy kompie z filmem "Saw" :shock:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez anula » poniedziałek, 8 sie 2005, 17:27

moze, moze gdzies mnie zabiora na nocna eskapade :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 8 sie 2005, 21:58

Ja siedzę w domu :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 8 sie 2005, 21:59

SAVARY napisał(a):Ja siedzę w domu :D

ja też, pakuje siły do worka, a na ognisku go otworze :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:00

kamila, kiedy ? teraz może w końcu dowloke się
report5
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:01

report5 napisał(a):kamila, kiedy ? teraz może w końcu dowloke się

14.sierpień ;) repciu, trąbi się o tym juz kUpe dni :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:02

report5 napisał(a):kamila, kiedy ? teraz może w końcu dowloke się

Tylko tak piszesz a później i tak się nie pojawisz... ;/ :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:04

kamila napisał(a):
SAVARY napisał(a):Ja siedzę w domu :D

ja też, pakuje siły do worka, a na ognisku go otworze :P


Pożyjemy, zobaczymy :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 8 sie 2005, 22:17

SAVARY:mam nadzieje, ze żyć będziem dłłługo :P
r5:własnie i tak sie nie pojawisz, to po co siejesz tu nadzieje, itp... :P

[ Dodano: 2005-08-12, 18:02 ]
moze Fidlers :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 14 sie 2005, 12:33

Parapetówka u przyjaciół i jak zdążę to ognisko :lol: :D :aloha:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kalynka » niedziela, 14 sie 2005, 17:55

Wczoraj bylam chwile w Antidotum i mam pytanie, widzialam Cie Ged czy Cie nie widzialam? :)
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Ged » niedziela, 14 sie 2005, 18:20

Kalynka napisał(a):Wczoraj bylam chwile w Antidotum i mam pytanie, widzialam Cie Ged czy Cie nie widzialam? :)

ja juz na oczy prawie nie widzialem, ale Ciebie dojrzałem :twisted:
Ged
 

Postprzez Olga » sobota, 20 sie 2005, 17:05

:tak: Na plaży .... Lech Beach Party :lol: .... pasuję tam jak garbaty do ściany ale nic to ... :P


Wczoraj poszłam z koleżanką do Latanii. Przychodzimy, godzina 22.50, ze 100 osób pod Latarnią, a wśrodku :shock: pusto :lol: ..... cała impreza się na dworzu odbywała. Tanie piwka z miasta, świeże powietrze, muzykę słychać .... darmowy wieczór :P Chyba po 1.30 trochę osób się zebrało .... spotkałyśmy kilka znajowmych dziewczyn i przyznaje, że pomimo iż się raczej nie natańczyłam to bawiłam się na prawdę dobrze. No i zaliczyłam jakieś 40 minut na plaży w bardzo nielatarniowych klimatach :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez SzOpEn » sobota, 20 sie 2005, 17:22

Impreza na chacie u kumpla , pozniej lech beach party :)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » sobota, 20 sie 2005, 17:24

kino, pub, plaża :D :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości