cos tam slyszalem ze elemental-mesmer to dobra profesja tak wiec mam jeszcze dylemat
co do guildi to z chcecia do niej przystapie... tylko jakie macie wymagania


Joel napisał(a):ja cały czas czekam az mi dostarcza... jush troche wytrzymac nie moge
cos tam slyszalem ze elemental-mesmer to dobra profesja tak wiec mam jeszcze dylemat
co do guildi to z chcecia do niej przystapie... tylko jakie macie wymagania
...

MarTin napisał(a):Wystarczy spojrzeć na postacie..od razu widać rękę twórców Lineage 2.
Może kiedyś w to pogram..ostatnim czasy L2 wycieło mi z zyciorysu pare miechów:)) narezie nie mam czasu na tekie rpg..a w wolnych chwilach gram w Worms 4 multi hihi
Stef@n napisał(a):tylko mi powiedz czy dobre połączenie wybrałem???? łowca/mesmer
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość