imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kalynka » sobota, 30 lip 2005, 19:17

Antidotuuuuuuum :wink:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez rymek » niedziela, 31 lip 2005, 16:00

Kalynka napisał(a):Antidotuuuuuuum :wink:

Bez kitu juz dawno nie bylem, kiedy idziemy ? (=
Avatar użytkownika
rymek
Twardziel
 
Posty: 103
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 31 lip 2005, 16:40

w kg-u nie ma co robić ostatnio... :x albo inaczej: pomysły mi się skonczyly na rozrywke :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Sylwia » niedziela, 31 lip 2005, 16:40

ja odwiedzam dzisiaj babcie
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez kamila » niedziela, 31 lip 2005, 17:35

Sylwia napisał(a):ja odwiedzam dzisiaj babcie

pozdrów babcie :mg:
Ja wyląduje w Fidlersie :P , chyba :>

[ Dodano: 2005-07-31, 20:31 ]
dobra zadam głupie pytanie: kto idzie ze mną do Fidlersa?, bo mój towarzysz chyba o mnie zapomniał [ :> ] , a nie chce w domu siedzieć :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » niedziela, 31 lip 2005, 22:49

Ja jestem już po imprezce. Mam leciutki odlot, następnym razem, jak zechcesz, pójdziemy razem :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 1 sie 2005, 09:10

wrocilem o 3:30 :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 1 sie 2005, 17:28

Baltazar Gąbka napisał(a):wrocilem o 3:30 :D

Ładnie :twisted: , a gdzie się pałętałeś? :mg: :mg: :mg:

Nie ma to jak dobra zabawa, kocyk, grill i słońce do tego... :lol: :beer:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 1 sie 2005, 23:51

Dzisiaj jestem grzeczny i spokojny :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 2 sie 2005, 08:02

SAVARY napisał(a):Dzisiaj jestem grzeczny i spokojny :)

ja wręcz przeciwnie :guitar:

[ Dodano: 2005-08-02, 10:04 ]
Zobacze co sie dzieje w Sianożętach ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 3 sie 2005, 10:13

kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach ;)

I jak? Działo się coś ciekawego? :mg:

Poza tym: jak można latem się nie bawić? :lol: :spoko: :beer: :drunk:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » środa, 3 sie 2005, 19:04

ZAINTERESOWANA napisał(a):
kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach ;)

I jak? Działo się coś ciekawego? :mg:

Poza tym: jak można latem się nie bawić? :lol: :spoko: :beer: :drunk:

ojjj..działo działo ;)
Po nocnych "baletach" czas na odpoczynek, chociaz, siostra zostawiła kartke że jest w Tawernie i tu mnie kusi, aby olać ewrrriting i pójść do niej 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 3 sie 2005, 19:08

najpierw domek, pozniej praca i znow domek :lol: a pozniej to nie wiem juz gdzie wyladuje ;) moze after party po ivanie i delfinie? :lol: :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości