
Sylwia napisał(a):ja odwiedzam dzisiaj babcie
, chyba
] , a nie chce w domu siedzieć 
Baltazar Gąbka napisał(a):wrocilem o 3:30
, a gdzie się pałętałeś?

kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach

ZAINTERESOWANA napisał(a):kamila napisał(a): Zobacze co sie dzieje w Sianożętach
I jak? Działo się coś ciekawego?![]()
Poza tym: jak można latem się nie bawić?![]()
![]()
![]()

a pozniej to nie wiem juz gdzie wyladuje
moze after party po ivanie i delfinie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości