

WZT napisał(a):ZAINTERESOWANA, jest jeszcze druga czesc.....
WZT napisał(a):SAVARY, tylko nic przynim niejedz-bo wyciskanie kwi z krolika jest obrzydliwe.... ble ... czy pozniejsze jego obdzieranie ze skory..... to jest chore...

SAVARY napisał(a):
Na obozie harcerskim kiedyś, jak złapaliśmy kilka królików to robiliśmy to samo....ale tylko po to aby się najeść. Kumpel zrobił dobry gulasz

keeper napisał(a):SAVARY napisał(a):
Na obozie harcerskim kiedyś, jak złapaliśmy kilka królików to robiliśmy to samo....ale tylko po to aby się najeść. Kumpel zrobił dobry gulasz
Ze względu na pamięć o moim króliku, którego Ty SAVARY znałeś osobiście, proponuję zamknąć już podtemat "Wyznania z obozu harcerskiego"- w dziale FILM.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości