Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez SAVARY » czwartek, 28 lip 2005, 23:59

Sin City " miasto grzechu" - fajne i polecam. :)
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 29 lip 2005, 13:17

WZT, tak zareklamowałeś ten film, że sama nie wiem czy chcę go oglądać czy nie...
Choć pierwszy raz o tym filmie usłyszałam... :?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 29 lip 2005, 13:34

WZT napisał(a):ZAINTERESOWANA, jest jeszcze druga czesc.....

Poważnie? :shock:
Najpierw zobaczę jak z pierwszą jest...
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » piątek, 29 lip 2005, 19:30

ja znowu podeszlem do goladania pewnego obrzydliwego Filmu...
Brak mi slow na opisanie tego co ja widzialem ale znalazlem ciekawa recenzje:
Nekromantik 1 :


Na pewno go obejrzę :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » piątek, 29 lip 2005, 21:02

13 Dzielnica... straszna kiszka. Film nieciekawy, nudny, przegiety i na domiar zlego aktorzy mowia po francusku lepiej odemnie :lol: ;)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez SAVARY » sobota, 30 lip 2005, 08:52

WZT napisał(a):SAVARY, tylko nic przynim niejedz-bo wyciskanie kwi z krolika jest obrzydliwe.... ble ... czy pozniejsze jego obdzieranie ze skory..... to jest chore...


Na obozie harcerskim kiedyś, jak złapaliśmy kilka królików to robiliśmy to samo....ale tylko po to aby się najeść. Kumpel zrobił dobry gulasz :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » sobota, 30 lip 2005, 10:36

SAVARY napisał(a):
Na obozie harcerskim kiedyś, jak złapaliśmy kilka królików to robiliśmy to samo....ale tylko po to aby się najeść. Kumpel zrobił dobry gulasz :wink:


Ze względu na pamięć o moim króliku, którego Ty SAVARY znałeś osobiście, proponuję zamknąć już podtemat "Wyznania z obozu harcerskiego"- w dziale FILM. :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » niedziela, 31 lip 2005, 23:20

keeper napisał(a):
SAVARY napisał(a):
Na obozie harcerskim kiedyś, jak złapaliśmy kilka królików to robiliśmy to samo....ale tylko po to aby się najeść. Kumpel zrobił dobry gulasz :wink:


Ze względu na pamięć o moim króliku, którego Ty SAVARY znałeś osobiście, proponuję zamknąć już podtemat "Wyznania z obozu harcerskiego"- w dziale FILM. :)


OK. Masz rację..... to było dawno temu.....a dla Twojego królika [i] [i] [i] [i] [i] [i] [i]
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 1 sie 2005, 15:14

Closer (Bliżej)
Każdy chyba wie o czym jest ten film, ale jeśli nie to na wszelki wypadek zamieszczę opis.
"Bliżej" to splot losów czterech osób striptizerki Alice (Natalie Portman), dziennikarza Dana (Jude Law), fotografa Anny (Julia Roberts) i lekarza Larry'ego (Clive Owen) połączonych ze sobą przez przypadek. Relacje między nimi są skrajne - od miłości do nienawiści. Każde z nich - świadomie bądź nie - wpływa na życie reszty. Wszyscy poszukują miłości, lecz nie potrafią jej zaakceptować. Ich rzeczywistość pełna jest kłamstw, a pierwsze skrzypce gra pożądanie. Film, pełen niespodziewanych zwrotów akcji, jest obrazem współczesnych związków, które, jeśli przyjrzeć im się z bliska, pełne są cynizmu, absurdu i... smutku.
opis z filmweb


Frequency (Częstotliwość)
Pełen tajemnic thriller o dwóch mężczyznach, którym dana jest możność manipulowania czasem i przestrzenią w celu zmienienia przeszłości, co jednak prowadzi do fatalnych konsekwencji. "Częstotliwość" to poruszająca historia science-fiction opowiadająca o ojcu (Dennis Quaid) i synu (James Caviezel), rozdzielonych nieznanym wymiarem, ścigających się z czasem aby nie dopuścić do morderstwa, które wydarzyło się wiele lat wcześniej.
opis z filmweb

Dwa zupełnie różne filmy. Nie będę sie rozpisywać na ich temat. Po prostu napiszę dwa słowa - ZDECYDOWANIE POLECAM!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » poniedziałek, 1 sie 2005, 15:42

"jedwabna opowieść" (francja 2004r) reżyseria - Eléonore Faucher
scenariusz - Eléonore Faucher, Gaëlle Macé

występują :
Lola Neymark Claire
Ariane Ascaride pani Melikian
Thomas Laroppe Guillaume

(MFF Cannes 2004 - Główna Nagroda Tygodnia Krytyki
FF Era Nowe Horyzonty 2004 - Grand Prix )

Claire (Lola Naymark) kobieca, rudowłosa 17-stolatka, ukrywająca niechcianą ciążę przed rodziną i ludźmi z pracy, mieszka samotnie w małej kawalerce. Na skutek zbiegu okoliczności zostaje zatrudniona jako asystentka przez panią Melikian (Ariane Ascaride), zajmującą się ozdabianiem ubrań dla najlepszych paryskich domów mody. Ta surowa, lecz sprawiedliwa kobieta opłakuje syna, który zginął w wypadku motocyklowym. Dzięki smutkowi, choć wynikającemu z zupełnie innych powodów, dwie kobiety mogą się lepiej zrozumieć i powoli rozjaśniać swoje życia. Pani Melikian zaczyna się uśmiechać, a Claire - kochać.

Historia przyjaźni dwóch, wydawałoby się, zupełnie różnych aczkolwiek tak samo samotnych osób... ukazująca jak dużo potrafi dać obecność innego człowieka ...
... myślę, że w tej opowieści ważne było ukazanie jak smutek innych leczy nasze rany ... i jak niewiele czasem potrzeba by niepostrzeżenie zacząć na nowo żyć...

piękny i bardzo subtelny film... raczej do refleksji i spokojnego seansu niż do oglądani w biegu wraz ze znajomymi przy piwie...
polecam
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez cichy » poniedziałek, 1 sie 2005, 20:00

SAW (Piła)
hmm....bardzo ciekawy film, polecam
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości