Bruno napisał(a):Nowinka napisał(a):aH..... wszyscy na sunrise a ja w domku - i mi smutno
Sunrise suxxx
Ty tak uważasz.... ! ja na ogół techno nie słucham , ale na taką gruba impreze z chęcią bym poszła, ciekawa jestem jak tam jest
[ Może nie muzyka] ale te światła i klimat - kusi jednak troszeczke...





Oczywiście Raz, Dwa ,Trzy