WZT napisał(a):Cwanc jaki ty powazny a niecale dwa lata temu pilismy piwa pod pomnikime zaslubin....
CiriWitch, ja Ciebie gdzie na jakims zlocie widzialem -co dostane![]()
![]()
![]()
to nie było piwo

)

RaCiK napisał(a): Deejay, to kup "głos koszaliński" i go zeskanuj

- yyyyyy....to tyoto ja i mój bestia
?? kurcze dopiero zobaczyłam ,że minas to kobitka(obok nicku).Nie patrzyłam tam wcześniej........myślałam,że to facet!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości