Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cwancyk » piątek, 15 lip 2005, 17:54

WZT napisał(a):Cwanc jaki ty powazny a niecale dwa lata temu pilismy piwa pod pomnikime zaslubin....
CiriWitch, ja Ciebie gdzie na jakims zlocie widzialem -co dostane :P :D :P :D


to nie było piwo :drunk: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cwancyk
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » piątek, 15 lip 2005, 18:15

dekonspiracja deejay'a jutro w glosie koszalinskim szukajcie :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » piątek, 15 lip 2005, 18:24

Ciri, mam do Ciebie prośbę, na następnych zdjęciach, które umieścisz masz mieć korki, o ile nie są dla Ciebie za małe :wink:

Cwancyk - fajne fotki, młoda para zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach ! :)
(widzę nawet, że Grabek z Asią się załapali na zdjęcie. Jak ja ich dawno nie widziałem :shock: )

Deejay, to kup "głos koszaliński" i go zeskanuj :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez minas » niedziela, 17 lip 2005, 23:27

Obrazek
taka cisza w tym temacie
oto ja i mój bestia(Gromuś -niuniuś)
autor zdjęcia : chrzano :P
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez minas » poniedziałek, 18 lip 2005, 10:42

wzt
to nie jest koń tylko piesek
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 18 lip 2005, 10:51

CiriWitch napisał(a):Nio to znoffu ja... kto mnie zna? kto mnie zna? :P
:twisted: :twisted: :twisted:

"Hop hop to ja .. Wiedziemka pstra... taka co szczęście Ci da" :P heheh

1. Moja całkiem nowa fryzurka...
Obrazek

2. Poprostu ja :P
Obrazek

3. Ajjj... to samouwielbienie :P
Obrazek



:oops: nadal swiecie przekonany ze znam owa postac lecz calkowicie niewiem skaD ??
:help: please help me ..
MarcinR
 

Postprzez Easy Rider » poniedziałek, 18 lip 2005, 11:15

Cwancyk -Ładna żona
Minas -fajowy piesek
Ciri Witch-ładna ładna!
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 18 lip 2005, 11:29

Easy Rider napisał(a):
Ciri Witch-ładna ładna!


dobrze gada polac mu ... :wino:
MarcinR
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 18 lip 2005, 13:14

RaCiK napisał(a): Deejay, to kup "głos koszaliński" i go zeskanuj :lol:

Popieram :spoko: , nie mam tej gazetki a z chęcią bym obejrzała... :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 18 lip 2005, 20:00

minas,
oto ja i mój bestia
- yyyyyy....to ty ???? kurcze dopiero zobaczyłam ,że minas to kobitka(obok nicku).Nie patrzyłam tam wcześniej........myślałam,że to facet! :shy:
Cześć minas- miło Cię poznać. :D
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości