czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Basketman » piątek, 8 lip 2005, 16:09

50 Cent & The Game - Hate it or love it. I tyle
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez keeper » piątek, 8 lip 2005, 18:09

Alliance Ethnik..co tam ma. Francuski funk, a co :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » piątek, 8 lip 2005, 18:25

a ja polecam Ambient World Music - Ireland

Doskonale
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kamila » piątek, 8 lip 2005, 22:45

Tę piosenkę dedykuje pewnej kobiecie, której dziś zmarł mąż, i którą czystym przypadkiem poznałam. Zaśpiewała mu tę piosenkę siedząc obok mnie.

Republika
SKOŃCZYMY W NIEBIE

(i w końcu nic nie musisz...
teraz już jesteś u nas...
mówiłem ci że tu trafisz...
nasze samoloty szybujące nad oceanem...
NIEBO... NIEBO...)

i tak wylądujemy w niebie
wszyscy skończymy właśnie tam
w niebie nam lepie! będzie pewnie
musi być w niebie lepiej nam

w niebie wymyśla każdy siebie
niebo wymyśla każdy sam
to musi się zakończyć niebem
dopniemy swego mówię wam

NIEBO... NIEBO... NIEBO... NIEBO...

w niebie umarłych nikt nie grzebie
bo każdy umarł najmniej raz
i każdy wszystko wie najlepiej
niebo wymyśla każdy sam

i w każdym z nas się NIEBO dzieje
nikt nie wymyśla NIEBA NAM
nikt nam nie zmienia go na lepsze
skończymy w NIEBIE mówię wam

bo nikt nam w mózgu już nie grzebie
bo N|KT nie grzebie w mózgu NAM
mówiłem wam skończymy w niebie
więc zaśpiewajmy jeszcze raz...
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 9 lip 2005, 10:36

Normalsi z kawałkiem 'Komin' 'Łajza' , :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez fern » sobota, 9 lip 2005, 11:32

DMX - Ain't No Sunshine
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Joey » sobota, 9 lip 2005, 11:50

DJ Preach @ Recycle Belgium 11.12.2004 - hehe zacząłem słuchać techno :D
Joey
 

Postprzez Basketman » sobota, 9 lip 2005, 12:37

Mario - Let Me Love You :)
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez fern » sobota, 9 lip 2005, 21:55

2 Pac - Ghetto Gospel (Dj One ReMix)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olga » sobota, 9 lip 2005, 22:17

I Like To Move It / Wyginam Śmiało Ciało (obie wersje) z filmu Madagaskar :lol:

to zupełnie nie mój styl .. te utwory bardzo odbiegają od moich gustów muzycznych, ale coś w nich jest :smiech:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » niedziela, 10 lip 2005, 16:16

Mick Jagger "Old Habits Die Hard" fenomenalny kawałek... polecam!!!

<jest także wersja - Mick Jagger and Dave Stewartt - (ft. Sheryl Crow) > równie dobry

jestem zachwycona, słucham od trzech godzin obu wersji na zmianę .... chyba znowu łapię podejrzany klimat :|
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości