1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » piątek, 24 cze 2005, 17:32

sekretariat, jest otwarty od rana[, czyli gdzieś 9:00] do 15:00, bodajże.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » poniedziałek, 27 cze 2005, 14:01

heh... do widzenia szkolo :)
ehh... Już nic mnie nie łączy z czerwonymi murami.. oprócz wspomnien :cry: :placze: :oops:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Olga » poniedziałek, 27 cze 2005, 20:37

Peny napisał(a):heh... do widzenia szkolo :)
ehh... Już nic mnie nie łączy z czerwonymi murami.. oprócz wspomnien :cry: :placze: :oops:


:lol: a mnie jeszcze łączy ......... wizyta u p. Dyrektora z kserokopiami dokumantów do podpisu :lol:

nie tęsknię .... chciałabym, ale nie tęsknię .... :| ..... przeszło, poszło .....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » poniedziałek, 27 cze 2005, 20:38

Olga napisał(a):
Peny napisał(a):heh... do widzenia szkolo :)
ehh... Już nic mnie nie łączy z czerwonymi murami.. oprócz wspomnien :cry: :placze: :oops:


:lol: a mnie jeszcze łączy ......... wizyta u p. Dyrektora z kserokopiami dokumantów do podpisu :lol:

nie tęsknię .... chciałabym, ale nie tęsknię .... :| ..... przeszło, poszło .....


ehh ja tez musze podejsc po ksera...moze jutro
i tez nie tesknie...
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kamila » poniedziałek, 27 cze 2005, 20:41

za szkołą nie tęsknicie, a za ludźmi, np. za mną ? :P :twisted: :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » poniedziałek, 27 cze 2005, 20:43

MeYa napisał(a):ehh ja tez musze podejsc po ksera...moze jutro
i tez nie tesknie...


Maksymalnie można składać podania na trzy uczelnie ...... to nie mogli od razu dawać świadectwa maturalnego i dwóch odpisów ?? :/ .... nie byłoby z tym problemu ....

Chociaż UMK w Toruniu chce tylko kserokopie potwierdzone przez dyrektora szkoły ... bez sensu ....

[ Dodano: 2005-06-27, 21:44 ]
kamila napisał(a):za szkołą nie tęsknicie, a za ludźmi, np. za mną ? :P :twisted: :wink:


no właśnie o dziwo za niczym i za nikim nie tesknię .... a na prawdę myślałam, że bedzie mi ciężko się ze wszystkimi rozstać .... nie wiem dlaczego nie odczuwam tęsknoty :|
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » poniedziałek, 27 cze 2005, 21:50

Olga napisał(a):Maksymalnie można składać podania na trzy uczelnie ...... to nie mogli od razu dawać świadectwa maturalnego i dwóch odpisów ?? :/ .... nie byłoby z tym problemu ....



a to jak niby zostanie sprawdzone??ze zloze np. na 4??skoro np. we wroclawiu nie chca w ogole swiadectwa??
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 27 cze 2005, 21:55

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):Maksymalnie można składać podania na trzy uczelnie ...... to nie mogli od razu dawać świadectwa maturalnego i dwóch odpisów ?? :/ .... nie byłoby z tym problemu ....



a to jak niby zostanie sprawdzone??ze zloze np. na 4??skoro np. we wroclawiu nie chca w ogole swiadectwa??


A co Ty się mnie o to pytasz :lol: ..... ja tylko piszę jaka jest ogólna zasada, a jak oni to sprawdzać będą to nie mam pojęcia. No ale skoro ustalili coś takiego to pewnie mają jakieś swoje genialne sposoby żeby to kontrolować :wink: ... ja tam nie wiem ... składam na trzy do Torunia więc mnie to nie interesuje :-)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » poniedziałek, 27 cze 2005, 22:01

Olga napisał(a):no właśnie o dziwo za niczym i za nikim nie tesknię .... a na prawdę myślałam, że bedzie mi ciężko się ze wszystkimi rozstać .... nie wiem dlaczego nie odczuwam tęsknoty :|

bezduszna Istoto :lol: :twisted:
ale tak miedzy nami, to ja tez sadzilam, ze bede o wiele bardziej tesknic, prawda byla taka, ze ci, za ktorymi tesknilam odeszli albo wczesniej, albo wraz ze mna 8)
i w koperniku nie pozostal nikt, kogo by mi szczegolnie brakowalo...
(nooo, oprocz Pani Madzi G., Pani Beaty i paru innych... nie z tej ziemi :twisted: )
choc trzeba przyznac, ze sentyment do tych czerwonych murow pozostal... juz rok nie widzialam mojej kochanej szkolki :oops:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » wtorek, 28 cze 2005, 00:08

yennefer napisał(a):bezduszna Istoto :lol: :twisted:
ale tak miedzy nami, to ja tez sadzilam, ze bede o wiele bardziej tesknic, prawda byla taka, ze ci, za ktorymi tesknilam odeszli albo wczesniej, albo wraz ze mna 8)
i w koperniku nie pozostal nikt, kogo by mi szczegolnie brakowalo...
(nooo, oprocz Pani Madzi G., Pani Beaty i paru innych... nie z tej ziemi :twisted: )
choc trzeba przyznac, ze sentyment do tych czerwonych murow pozostal... juz rok nie widzialam mojej kochanej szkolki :oops:


Mi bardziej brakuje niektórych nauczycieli niż znajomych :shock: :lol: .... to jest właśnie najdziwniejsze :D ........ miło wspominam lekcje polskiego z prof. N. (o dziwo :wink: ) :lol: przedsiębiorczości :roll: ... sprzeczanie się z panem Markiem K. :lol: i Zdzisławem G. :] ..... no i humory pani H. na geografii :lol: :lol: ..... ahh to były całkiem fajne trzy lata :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Kulo » wtorek, 28 cze 2005, 00:45

wie ktos moze jak napisac zyciorys(nie CV) ??
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » wtorek, 28 cze 2005, 00:47

Kulo napisał(a):wie ktos moze jak napisac zyciorys(nie CV) ??


a co? do Szczecina podanie składasz? :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » wtorek, 28 cze 2005, 00:50

Olga napisał(a):Mi bardziej brakuje niektórych nauczycieli niż znajomych :shock: :lol: .... to jest właśnie najdziwniejsze :D ........ miło wspominam lekcje polskiego z prof. N. (o dziwo :wink: ) :lol: przedsiębiorczości :roll: ... sprzeczanie się z panem Markiem K. :lol: i Zdzisławem G. :] ..... no i humory pani H. na geografii :lol: :lol: ..... ahh to były całkiem fajne trzy lata :cry:

ano... bo ONI tam ZOSTALI... ludzie odchodza na studia, ale nauczyciele trwaja niewzruszenie :lol:(az do odejscia na emeryture)
poza tym, w koperniku ucza tak wybitne indywidualnosci, ze az łezka sie w oku kreci na ich wspomnienie ;)
na studiach juz nie ma takiego kontaktu z wykladowcami... tym bardziej, ze moga sie zmieniac i co pol roku. a w liceum przez 3 (a ja 4 lata) mozna sie bylo baaaardzo zżyć. :oops:
Ostatnio edytowano wtorek, 28 cze 2005, 00:51 przez yennefer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez roddman » wtorek, 28 cze 2005, 00:51

Kulo napisał(a):wie ktos moze jak napisac zyciorys(nie CV) ??

0.zerówka niektorzy jej nie ukonczyli :lol:
1.sześć lat spedzonych w piaskownicy numer szkoly i jakiego imienia
2.trzy lata w gimnazjum i wyjscie za dobre sprawowanie
3.trzy lata imprezy tzn nauki do matury

spoko nie musisz prosic o prawa autorskie :wink:
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość