slonkokg napisał(a): [...] Cieszę się, że już wakacje - będę miała troche spokoju od mojej kochanej młodzieży![]()
Hehehe oj Martuniu żebyś Ty sie jeszcze nie zdziwiła

slonkokg napisał(a): - nawet za gramanicą sie dowiesz - spokojnie
[/b]gapcio napisał(a):
Ja byłem i powiem ze nic ciekawego sie nie dzieje, tylko noszą łóźeczka, a nauczycielki chowają sie przed ganiającymi je uczniamichcącymi tego dopa
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości