2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez gapcio » piątek, 17 cze 2005, 12:58

slonkokg napisał(a): [...] Cieszę się, że już wakacje - będę miała troche spokoju od mojej kochanej młodzieży :) :P

Hehehe oj Martuniu żebyś Ty sie jeszcze nie zdziwiła :P
gapcio
 

Postprzez Agunia » piątek, 17 cze 2005, 19:42

mam taką małą prośbę :D
czy ktoś mógłby napisać, o której jest zakończenie roku? :)
dobrze by było gdyby zrobiła to najlepiej poinformowana osoba :wink:
z góry dziękuję Martusiu :D


ps
piszę o tym już teraz, bo w przyszłym tygodniu nie będę miała jak się dowiedzieć
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » sobota, 18 cze 2005, 08:24

slonkokg napisał(a): - nawet za gramanicą sie dowiesz - spokojnie :)


tak; na pewno za gramanicą się dowiesz :D

ja mam takie pytanie; do kiedy nauczyciele chodzą na lekcje z dziennikami; i do kiedy w ogóle są zajęcia - uwzględniając niezbędny czas na uporządkowanie klas :wink: [/b]
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 18 cze 2005, 13:37

czy Słonko nas straszysz czy wiesz to z doświadczenia? :P ahh Ci dorośli :P mówisz normalnie jak moja wychowawczyni :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » wtorek, 21 cze 2005, 17:41

o której będzie zakonczenie roku?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » wtorek, 21 cze 2005, 20:10

zatem do piątku :roll:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez minas » środa, 22 cze 2005, 09:46

kto był w szkole?? bo mi sie nie chciało zwlec z łóżka
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez gapcio » środa, 22 cze 2005, 12:59

minas napisał(a):kto był w szkole?? bo mi sie nie chciało zwlec z łóżka


Ja byłem i powiem ze nic ciekawego sie nie dzieje, tylko noszą łóźeczka, a nauczycielki chowają sie przed ganiającymi je uczniami :P chcącymi tego dopa :P
A tak pozatym szkoła wieje nudą ...
gapcio
 

Postprzez filomata » środa, 22 cze 2005, 15:28

gapcio napisał(a):
Ja byłem i powiem ze nic ciekawego sie nie dzieje, tylko noszą łóźeczka, a nauczycielki chowają sie przed ganiającymi je uczniami :P chcącymi tego dopa :P

Ja słyszałem, ze to nauczyciele gonią za uczniami, coby im świadectwa pomagali wypisywać
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości