imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:02

Baltazar Gąbka napisał(a):
mialem iskierke nadziei


a na tym to ja sie nie znam...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:09

NataliaW napisał(a):ja w piątek do magdonalda jade..... :P :lol: Na większe podróze na razie mnie nie stać.....to jest dopiero pech, jedni mają szczęście w miłości, drudzy w interesach....a ja ani tu, ani tu..... :shock: :lol:


A ja zaraz sobie chyba tradycyjnie po miescie pojezzdze ;]
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez SAVARY » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:13

W tygodniu pobożnie, ale poczekajmy do piątku :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:14

NataliaW napisał(a):ja w piątek do magdonalda jade..... :P :lol: Na większe podróze na razie mnie nie stać.....to jest dopiero pech, jedni mają szczęście w miłości, drudzy w interesach....a ja ani tu, ani tu..... :shock: :lol:


Natalia za duzo o pieniadzach mowisz :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:15

Baltazar Gąbka napisał(a):Natalia za duzo o pieniadzach mowisz :)

..., bo kobiety to materialistki i masochistki :smiech:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:19

kurczaczek napisał(a):Od dwóch tygodni imprezowałam w domu z gipsem.
A od dzisiaj imprezuje w szerszym gronie: altacet, opaska elastyczna i stabilizator stawu skokowego.
Mówię Wam - taka imprezka. :hyhy:


Widzisz, a tak się martwiłaś, że będzie gorzej i dłużej... :shock: Powodzenia w dalszej kuracji... :lol: :lol: :lol: i piciu herbatki w szerszym gronie :beer:
A z imprezkami warto poczekać do weekendu :spoko: , później tylko o :help: wołać :spoko:

[ Dodano: 2005-05-09, 22:20 ]
Baltazar Gąbka napisał(a):laski, kobity, brzydale kiedy odwiedzamy KFC? :lol:


Jak dla mnie możesz przywieźć KFC na stałe do Kołobrzegu :lol: :spoko: :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 17 cze 2005, 23:07

Dość dobrze, bawię się przed kompem :lol: , mam ewrrriting co potrzeba. Po co wychodzić z domu? jak można równie sympatycznie spędzić tę noc tylko we dwoje: Ty i monitor :mg: / jessssso :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 17 cze 2005, 23:10

kamila napisał(a):Dość dobrze, bawię się przed kompem :lol: , mam wszystko co potrzeba. Po co wychodzić z domu? jak można równie sympatycznie spędzić tę noc tylko we dwoje: Ty i monitor :mg: / jessssso :P


:lol: :lol: :lol: :lol:
Masz rację, prawie jak na spotkaniu towarzyskim :mg: :mg: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » piątek, 17 cze 2005, 23:14

kamila napisał(a):Dość dobrze, bawię się przed kompem :lol: , mam ewrrriting co potrzeba. Po co wychodzić z domu? jak można równie sympatycznie spędzić tę noc tylko we dwoje: Ty i monitor :mg: / jessssso :P

hehehe, potwierdzam, jest to bardzo ciekawy towarzysz :twisted:

dzis wyznaje ta sama zasade: po co wychodzic z domu, skoro mozna szalenie inspirujaco i tworczo spedzic ten czas w zaciszu wlasnego pokoju, w dodatku zmieniajac co rusz partnerow w zaleznosci od upodoban: teraz np. mam ochote na Platona, i tylko zlosliwosc rzeczy martwych uniemozliwia mi zrealizowanie owej żadzy przebywania z nim sam na sam - niestety gdzies sie zawieruszyl :| :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Budyn » sobota, 18 cze 2005, 23:57

ja wybralem sie do Koszalina na Gale operowa :P ;)
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kamila » niedziela, 19 cze 2005, 00:46

powtórka z rozrywki :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » niedziela, 19 cze 2005, 10:10

19.06.2005 (niedziela), g. 17:00 - KATOWICE
Mega-Club ul. Dworcowa 1
Koncert charytatywny "Nie w moim imieniu"
FL + ZABILI MI ŻÓŁWIA + CAŁA GÓRA BARWINKÓW + NATANAEL + KONOPIANS
Bilety: przedsprzedaż 15 PLN; przed koncertem 18 PLN

kurde a ja nie mam z kim isc bo wszyscy znajomi maja jutro egzaminy i kolosy, i sie wlasnie zastanawiam czy isc samemu
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości