Baltazar Gąbka napisał(a):
mialem iskierke nadziei
a na tym to ja sie nie znam...
NataliaW napisał(a):ja w piątek do magdonalda jade.....![]()
Na większe podróze na razie mnie nie stać.....to jest dopiero pech, jedni mają szczęście w miłości, drudzy w interesach....a ja ani tu, ani tu.....
![]()
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
kurczaczek napisał(a):Od dwóch tygodni imprezowałam w domu z gipsem.
A od dzisiaj imprezuje w szerszym gronie: altacet, opaska elastyczna i stabilizator stawu skokowego.
Mówię Wam - taka imprezka.
Powodzenia w dalszej kuracji...
i piciu herbatki w szerszym gronie
wołać Baltazar Gąbka napisał(a):laski, kobity, brzydale kiedy odwiedzamy KFC?

kamila napisał(a):Dość dobrze, bawię się przed kompem, mam wszystko co potrzeba. Po co wychodzić z domu? jak można równie sympatycznie spędzić tę noc tylko we dwoje: Ty i monitor
/ jessssso

kamila napisał(a):Dość dobrze, bawię się przed kompem, mam ewrrriting co potrzeba. Po co wychodzić z domu? jak można równie sympatycznie spędzić tę noc tylko we dwoje: Ty i monitor
/ jessssso

19.06.2005 (niedziela), g. 17:00 - KATOWICE
Mega-Club ul. Dworcowa 1
Koncert charytatywny "Nie w moim imieniu"
FL + ZABILI MI ŻÓŁWIA + CAŁA GÓRA BARWINKÓW + NATANAEL + KONOPIANS
Bilety: przedsprzedaż 15 PLN; przed koncertem 18 PLN
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości