SAVARY napisał(a):Macie już koniec sesji???
koniec? bynajmniej - to dopiero poczatki
choc jak widac kolobrzescy studenci zakonczyli wczesniej
(Piotrek, ty farciarzu
)Budyn napisał(a):No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjumi to by bylo na tyle
jezeli chodzi o ten semestr

Baltazar Gąbka napisał(a):Budyn napisał(a):No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjumi to by bylo na tyle
jezeli chodzi o ten semestr
seminaria macie juz na 1 roku?


Tomas napisał(a):Jeszcze funf egzaminkow i dwie poprawki we wrzesniu i mozna powiedziec, ze po sesji.![]()
FiDo napisał(a):sesyjo, udreko moja... ty jestes jak niezdrowie. ile cie trzeba znosic, ten tylko sie dowie, kto cie oblal.....

yennefer napisał(a):FiDo napisał(a):sesyjo, udreko moja... ty jestes jak niezdrowie. ile cie trzeba znosic, ten tylko sie dowie, kto cie oblal.....
hehe, no zobaczymy, jak bedziemy spiewac, gdy faktycznie zaznamy tej watpliwej przyjemnosci bycia oblanymi
a to juz niedlugo chwila prawdy, juz niedlugo...![]()
i szczerze mowiac - nie mam zbyt dobrych mysli, jesli idzie o ostatni egzamin...
ale co tam, wszystko sie okaze w swoim czasie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości