studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » środa, 15 cze 2005, 22:16

SAVARY napisał(a):Macie już koniec sesji??? :shock:

koniec? bynajmniej - to dopiero poczatki :| ;) :lol:
choc jak widac kolobrzescy studenci zakonczyli wczesniej ;) (Piotrek, ty farciarzu :P)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Budyn » środa, 15 cze 2005, 22:21

No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjum :P i to by bylo na tyle :P jezeli chodzi o ten semestr :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Baltazar Gąbka » środa, 15 cze 2005, 22:40

Budyn napisał(a):No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjum :P i to by bylo na tyle :P jezeli chodzi o ten semestr :P


seminaria macie juz na 1 roku? :lol:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kulA » czwartek, 16 cze 2005, 01:26

SAVARY napisał(a):Macie już koniec sesji??? :shock:

jezeli ktos pozaliczal wszystko w pierwszych terminach to moze juz w sumie miec po sesji
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 16 cze 2005, 21:11

Budyn napisał(a):No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjum :P i to by bylo na tyle :P jezeli chodzi o ten semestr :P


W takim razie gratuluję :spoko: :jupi:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Budyn » poniedziałek, 20 cze 2005, 15:47

Baltazar Gąbka napisał(a):
Budyn napisał(a):No co jeszcze jutro musze sie tylko wybrac na seminarjum :P i to by bylo na tyle :P jezeli chodzi o ten semestr :P


seminaria macie juz na 1 roku? :lol:


No ba :P

Na temat Kolobrzegu ale zawesze cos, nei ma jak wakacje ale jeszcze tylko nie cale 2 tygodnie i do pracy ;/ :(
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

K. Ajdukiewicz

Postprzez mAr$zx » wtorek, 21 cze 2005, 00:43

Wszystko ładnie fajnie i light poza małym ale..... Mam nie zaliczoną logike i ciężko będzie ją zaliczyć bo mam ją z takim starym dziabundurem co ma jakieś swoje programy i wogóle ciężki przekaz jak dla mnie to za wysokie loty. K.Ajdukiewicz i nie ma to tamto....
mAr$zx
 

Postprzez FiDo » wtorek, 21 cze 2005, 15:52

sesyjo, udreko moja... ty jestes jak niezdrowie. ile cie trzeba znosic, ten tylko sie dowie, kto cie oblal..... u mnie na szczescie do przodu. jeszcze 6 przedmiotow i odlot

[ Dodano: 2005-06-21, 18:54 ]
przeraszam, cztery przedmioty :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Suzy » wtorek, 21 cze 2005, 23:25

wstyd mi... dziś przerobione 5 stron podręcznika.... wstyd!!!! :help:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Tomas » wtorek, 21 cze 2005, 23:36

Jeszcze funf egzaminkow i dwie poprawki we wrzesniu i mozna powiedziec, ze po sesji. 8) 8)
Tomas
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 19:34
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 21 cze 2005, 23:49

Tomas napisał(a):Jeszcze funf egzaminkow i dwie poprawki we wrzesniu i mozna powiedziec, ze po sesji. 8) 8)


W takim razie jeszcze wszystko przed Tobą... Powodzenia :spoko:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » środa, 22 cze 2005, 00:42

FiDo napisał(a):sesyjo, udreko moja... ty jestes jak niezdrowie. ile cie trzeba znosic, ten tylko sie dowie, kto cie oblal.....

hehe, no zobaczymy, jak bedziemy spiewac, gdy faktycznie zaznamy tej watpliwej przyjemnosci bycia oblanymi :P
a to juz niedlugo chwila prawdy, juz niedlugo... :gwizd:
i szczerze mowiac - nie mam zbyt dobrych mysli, jesli idzie o ostatni egzamin... :ninja:
ale co tam, wszystko sie okaze w swoim czasie ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kulA » środa, 22 cze 2005, 09:31

yennefer napisał(a):
FiDo napisał(a):sesyjo, udreko moja... ty jestes jak niezdrowie. ile cie trzeba znosic, ten tylko sie dowie, kto cie oblal.....

hehe, no zobaczymy, jak bedziemy spiewac, gdy faktycznie zaznamy tej watpliwej przyjemnosci bycia oblanymi :P
a to juz niedlugo chwila prawdy, juz niedlugo... :gwizd:
i szczerze mowiac - nie mam zbyt dobrych mysli, jesli idzie o ostatni egzamin... :ninja:
ale co tam, wszystko sie okaze w swoim czasie ;)

a co jeszcze zadnego egzaminu nie oblalas??
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości