studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 9 cze 2005, 14:25

kulA napisał(a):pozytywny dzien, udalo mi sie dzis zdobyc zwolnienie z obu czesci najgorszego egzaminu na pierwszych trzech semestrach :)

[ Dodano: 2005-06-09, 15:06 ]
Baltazar Gąbka napisał(a):
wspomnienie napisał(a):no niby tak :|
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze :lol:


moze pociagiem albo autobusem? :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

to w taki sposob ty sie dostales na studia?? czy to doswiadczenia jakiegos kolegi ?? :twisted: :twisted: :D :D :wink:


ja sie poczatkowo dostawalem autobusem 5 a potem to juz samochodem :lol: :twisted: :lol: Czasem z buta ale kawal drogi
Baltazar Gąbka
 

Postprzez kulA » czwartek, 9 cze 2005, 20:26

Baltazar Gąbka napisał(a):
kulA napisał(a):pozytywny dzien, udalo mi sie dzis zdobyc zwolnienie z obu czesci najgorszego egzaminu na pierwszych trzech semestrach :)

[ Dodano: 2005-06-09, 15:06 ]
Baltazar Gąbka napisał(a):
wspomnienie napisał(a):no niby tak :|
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze :lol:


moze pociagiem albo autobusem? :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:

to w taki sposob ty sie dostales na studia?? czy to doswiadczenia jakiegos kolegi ?? :twisted: :twisted: :D :D :wink:


ja sie poczatkowo dostawalem autobusem 5 a potem to juz samochodem :lol: :twisted: :lol: Czasem z buta ale kawal drogi

no widzisz a ja musialem egzaminy wstepne zdawac :lol: to fajna ta twoja szkola
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez yennefer » piątek, 10 cze 2005, 16:53

heheh, nie no, rozbrajaja mnie te opowiesci o akademiku. ja tam zamierzam sobie pomieszkac... ale to pozniej :D
na razie zdecydowanie wole stancje :ok:
3 egzaminy juz za mna... a wyniki takie, ze ho ho, sama jestem w szoku :twisted: :twisted: ale ciii, na samym koncu jest egzamin spedzajacy sen z powiek wieszosci studentow, tak wiec - to nie koniec przyjemnosci :twisted:
Iza, i jak tam z tym egzaminem, zdalas? ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » piątek, 10 cze 2005, 19:35

yennefer napisał(a):heheh, nie no, rozbrajaja mnie te opowiesci o akademiku. ja tam zamierzam sobie pomieszkac... ale to pozniej :D
na razie zdecydowanie wole stancje :ok:
3 egzaminy juz za mna... a wyniki takie, ze ho ho, sama jestem w szoku :twisted: :twisted: ale ciii, na samym koncu jest egzamin spedzajacy sen z powiek wieszosci studentow, tak wiec - to nie koniec przyjemnosci :twisted:
Iza, i jak tam z tym egzaminem, zdalas? ;)


Chciałabym!!! Egz. we wtorek od godz 8 rano!! narazie tone w notatkach i mam lenia!! pozdro dla Neela!! :lol: :wink: Yenn zdasz wszystko spiewajaco!! co to jest taki egzamin dla takiej spiewaczki operowej wycwiczonej w bojach jak TY!!!?? :lol: 8) :wink: :spoko:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez kazió » niedziela, 12 cze 2005, 10:38

potrzebna odpowiednia mobilizacja, a " nie ma towaru w miescie" :D
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kazió » wtorek, 14 cze 2005, 23:40

nie daje rady... za dwa tygodnie pierwszy sen , jako sen pojmowany

jesli zdam bez wrzesnia chlopaki z DSu gola mnie jak barana na lyso wiec nie wiem czy mam motywacje, nie zakladam sie wiecej po pijaku ;)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kartofelek » środa, 15 cze 2005, 00:08

w szkole ostra sraczka
kartofelek
 

Postprzez Budyn » środa, 15 cze 2005, 11:05

Po ciezkich zmaganiach moge w chwili Obecnej powiedziec ze mam wakacje :) zdalem Alllllll
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Nie za bardzo

Postprzez mAr$zx » środa, 15 cze 2005, 11:37

Jakby nie STATYSTYKA, LOGIKA i Filozofia to było by zajebioza..... a tak to no niewiem nawet Ajdukiewicz może mi nie pomóc.
mAr$zx
 

Postprzez Budyn » środa, 15 cze 2005, 11:58

NataliaW napisał(a):
zdalem Alllllll


gratuluje...... :wink: :]


dzieki dzieki :D
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez SAVARY » środa, 15 cze 2005, 21:58

Macie już koniec sesji??? :shock:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości