kulA napisał(a):pozytywny dzien, udalo mi sie dzis zdobyc zwolnienie z obu czesci najgorszego egzaminu na pierwszych trzech semestrach![]()
[ Dodano: 2005-06-09, 15:06 ]Baltazar Gąbka napisał(a):wspomnienie napisał(a):no niby tak![]()
nie wiem
na razie to ja sie tam dostac musze
moze pociagiem albo autobusem?![]()
![]()
![]()
![]()
to w taki sposob ty sie dostales na studia?? czy to doswiadczenia jakiegos kolegi![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ja sie poczatkowo dostawalem autobusem 5 a potem to juz samochodem
Czasem z buta ale kawal drogi

![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
