Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez FiDo » niedziela, 5 cze 2005, 13:19

@Garis, problem w tym, ze nic fajnego ostatnimi czasy nie zrobilem :) przezywam kryzys tworczy :evil:
@Sato, niestety kazda uczelnia i miasto rzadzi sie wlasnymi prawami. dlatego ja bylem na trzech juwenaliach :)

przedwczoraj jedynie udalo mi sie cos takiego ustrzelic... wrzucam zeby watek pociagnac dalej

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 5 cze 2005, 13:45

Też tak kiedyś zlece :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 5 cze 2005, 13:58

byly skoki za darmo :) tylko trzeba bylo wypic piec kubkow wypelnionych dziwnym specyfikiem (sok pomidorowy zmieszany z coca cola, pieprzem, sola i czyms tam jeszcze). a pozniej, przyjkemnego loooooooooooooooooooooooooooooootuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

masz tacje Natalia, moze by lepiej wygladalo w BW :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 5 cze 2005, 14:03

Wszystko bym wypiła, aby tylko doznać tej rozkoszy, spadania :twisted: :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » niedziela, 5 cze 2005, 14:16

Natalia: unos sekundos i będę u Ciebie :twisted: , poskaczemy sobie, hyhy.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 5 cze 2005, 14:19

milo bylo znac :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » wtorek, 7 cze 2005, 22:59

to jeszcze musisz sie wstrzymac z zaspokojeniem pragnienia, bo nie mam teraz czasu na ganianie z aparatem :cry:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez sanddra » wtorek, 14 cze 2005, 11:48

Brawo Fido, kto by pomyślał, że marynarz potrafi tak świetnie robić foty ;)) Wideoklip i nowe sposoby nasączania ciała wlewami ubawiły mnie, juwenalia mają swoją długą tradycję i są ciekawym tematem do zdjęć, ale mi najbardziej podoba się Twoj marzyciel i eksperyment z kropelką wody (kropelka dlatego, że mi na razie nie chce wyjść, tak jak należy) a także ten czołg, ale u Brata Waldka z autkiem z przodu. Tam jest więcej dynamiki jak dla mnie, ale w fotach jak to w fotach, każdy lubi coś innego.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminach, a także powrotu weny twórczej i kolejnych ciekawych zdjęć.
sanddra
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50

Postprzez FiDo » wtorek, 14 cze 2005, 18:47

dzieki Jolu :) i nie dzieki (co do egzaminow)

dzisiaj mialem okazje zrobic fajne zdjecie.. niestety, mialem za malo czasu :/
Obrazek

robiac jedna z prac na egzamin na strychu nie moglem sie opanowac i musialem...
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » wtorek, 14 cze 2005, 19:00

no tak.. szkoda, ze nie mialem nic innego ciekawego do dyspozycji poza tymi krzeslami :/

szkoda kola? kolo to ja specjalnie ucialem, bo klient sie rozmazal i chcialem wieksza uwage zwrocic na tego w srodku :) nie, ci panowie jeszcze nie znaja wynalazku telefon komorkowy :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości