przezywam kryzys tworczy
@Sato, niestety kazda uczelnia i miasto rzadzi sie wlasnymi prawami. dlatego ja bylem na trzech juwenaliach
przedwczoraj jedynie udalo mi sie cos takiego ustrzelic... wrzucam zeby watek pociagnac dalej

przezywam kryzys tworczy

tylko trzeba bylo wypic piec kubkow wypelnionych dziwnym specyfikiem (sok pomidorowy zmieszany z coca cola, pieprzem, sola i czyms tam jeszcze). a pozniej, przyjkemnego loooooooooooooooooooooooooooooootuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

) Wideoklip i nowe sposoby nasączania ciała wlewami ubawiły mnie, juwenalia mają swoją długą tradycję i są ciekawym tematem do zdjęć, ale mi najbardziej podoba się Twoj marzyciel i eksperyment z kropelką wody (kropelka dlatego, że mi na razie nie chce wyjść, tak jak należy) a także ten czołg, ale u Brata Waldka z autkiem z przodu. Tam jest więcej dynamiki jak dla mnie, ale w fotach jak to w fotach, każdy lubi coś innego.
nie, ci panowie jeszcze nie znaja wynalazku telefon komorkowy 
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości