ale mam kilka uwag:
1. staraj sie dopasowywac scene do formatu, nie format do sceny
2. daruj sobie te takie ramki, bo sa za ciezkie. chyba, ze masz odpowiednie uzasadnienie dlaczego je uzywasz:)
3. juz nie moge patrzec na ta twoja kompresje
))
pozazdroscic aparatu


) wiem, że impreza była totalnie mało fotogeniczna-dlatego spokojnie stwierdzam, ze fotki są OK-:spoko:
Dziekuje..
milo bylo cie tam spotkac ... i pana karola skibe .. tez ..
